ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün Teknoloji Ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.
 

Yazıcı Kiralama Sistemi

Kiralık olarak kullanıma verilen standart düz yazıcılar ve çok fonksiyonlu fotokopi makineleri yazdırma ve kopyalama hacmi fazla olan ofisler için idealdir. Satın alınmış büro demirbaşı olarak kullanılan cihazlar, zaman içerisinde hem tüketim malzemesi hem de kalitesiz teknik destek sonucu verimsiz çalışma ve para kaybına neden olabilir. Kullanıcı, cihazlarda oluşan sorunları gidermek için sık sık servis desteği ve sorunlu tüketim malzemelerinin değişimi gibi işlemlerle uğraşarak hem para hem zaman kaybı yaşar. Kullanıcı kendi makinesini kullandığı için ekonomik bir tercih yaptığını düşünse de tüm bu problemler baskı maliyetini yükselterek para ve zaman kaybına neden olur. Kiralama sistemi kağıt hariç olmak üzere herşey dahil bir sistemdir. Makinelerin tüm sarf malzeme ve yedek parçalarının değişimi ücretsiz yapılır. Kullanıcı baskı kalitesinde kesinti yaşamaz. Tüm bakım onarım hizmetleri de kiralama fiyatına dahildir. Kiralık olarak kullanılan makinenin zaman alacak bakım onarımı bulunuyor ise makine değişimi yapılarak kesintisiz kullanım sağlanır. ELMAKSER, her kapasitedeki ofisler için kesintisiz kiralık yazıcı kullanımı temin etmeyi tahhüt eder.

Cihazlarımız çok fonksiyonludur. A4 ve A3 baskı ebatlı cihazlar, mevcut tüm ağ iletişimi özellikleri ile yüksek kalitede yazdırma, kopyalama, tarama ve faks imkanı sağlar. Makinelerimiz, USB, Network ve Kablosuz olarak çalışmaya imkan verir. Ofisiniz altyapısına göre ücretsiz kurulum yapılarak tüm kullanıcıların makineye erişimi sağlanır.

Kullanım Süreleri Ve Fiyatlar

Kiralık yazıcı kullanım paketleri kısa ve uzun dönem olmak üzere sınıflandırılır. Kısa dönem (6 Ay - 15 Ay) ve uzun dönemli (15 - 48 Ay) kullanımların aylık baskı adedine göre de fiyatlandırması değişmektedir. Sabit makine kira bedeli uygulanmadığından, düşük sayıdaki kullanımlarda sayfa başı birim fiyat yükselir. Yüksek adetteki kullanımalarda ise birim fiyat düşer. Yapılan baskı adedi 30 günde bir tesbit edilerek bu sayı karşılığına denk gelen birim fiyat ile çarpılır. Fiyatlandırma tablosu sözleşmede yer alır. Kiralama düşüncesi ile bize ulaşan kullanıcıların fiyat tablosunu incelemesi sağlanır.

Ofisinizdeki arızalı ve kullanım dışı olan 2. el tüm yazıcı ve kopyalayıcı cihazlarınız güncel değerinden iade alınarak kiralama kullanımı bedelinden düşülebilir. Bu sayede mevcut sorunlu makinelerinizi değerlendirerek ekonomik bir tercih yapabilirsiniz.

Sayfa başına ödeme yaparak kullanabilen kiralama sisteminde, kullanıcının aylık yapacağı baskı değişken olduğundan baskı sayısına göre sayfa fiyatı belirlenir. Adet düştükçe fiyat artar, yükseldikçe düşer. Piyasadaki bazı firmalar sayfa başı ücreti haricinde sabit makine kira bedeli almaktadır. Firmamızda sabit ücret yerine değişken sayfa fiyatı uygulanır. Fiyatlandırma tablomuz sözleşmede yer alır. 1000 sayfadan 20000 sayfa ve üzeri kullanımların bedeli bu tablodaki fiyatlar baz alınarak hesaplanır. Fiyat seviyeleri oldukça ekonomiktir. A4 siyah beyaz cihazlarda sayfa başı fiyatı 1,8 Kuruş'a kadar düşebilmektedir. Renkli modellerin fiyatlandırması döviz bazında olup güncel Euro / USD Dolar kuru ile çarpılarak faturalandırılır.

Avantajlı Kullanım Paketleri

Şirketlerin kısa dönemli geçici işleri için 6 aydan 15 aya kadar kiralama yapılabilir. Bunun için ortalama aylık yazdırma ve kopyalama adedini bize bildirerek marka model ve fiyatlandırma tablosu hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşteri onayını takiben en kısa sürede kurulum yapılır. Kurulum yapılmadan önce müşteri çalışma alanı, kullanıcılar ve bilgisayar altyapı kontrolünün sağlanması gerekebilir. Uygun olmayan ortamlar (Şantiye v.b. konteyner tipi ofis yapıları, toz güneş ve nem gibi ortam olumsuzlukları) olumsuz olarak değerlendirilir. Kurulumdan önce kullanıcının kiralık yazıcı kullanım sözleşmesinin nüshası gönderilerek incelemesi sağlanır.

Kurumsal tipteki çok kullancılı ve iş hacmi yüksek olan yerlerde uzun dönemli kiralama tercih edilmektedir. Uzun dönemli sözleşmeler tercih edilerek düşük sayfa maliyeti elde edilebilir. Birden fazla olan makine istekleri için özel fiyat teklifi sunulur. A4 - A3 Siyah beyaz ve renkli kiralık makine ihtiyaçlarınızda bize ulaşarak güncel ve size özel fiyat teklifi alabilir, marka model ve makine özellikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • Bizi arayın | (312) 310 85 80 bilgi@elmakser.com