Yazıcı Kiralama Sistemi

Kiralık olarak kullanıma verilen standart düz yazıcılar ve çok fonksiyonlu fotokopi makineleri yazdırma ve kopyalama hacmi fazla olan ofisler için idealdir. Bir yazının satın alınarak büro demirbaşı olarak kullanılması aynı zamanda sarf malzeme sorunları ile uğraşmayı, arıza durumunda servis ihtiyacının sağlanması ve zaman ve iş kaybı yaratır. Kullanıcı kendi makinesi kullandığı için eknomik bir tercih yaptığını düşünse de tüm bu problemler baskı maliyetini yükselterek para kaybına neden olur. Kiralama sistemi kağıt hariç herşey dahil bir sistemdir. Makinenin tüm sarf malzeme ve yedek parçalarının kaliteli orjinal parçalarla ücretsiz değişimi sağlanarak baskı kalitesi ve makinenin genel performasının bozulmamasını sağlanır. Bu sayede kiralama hizmeti sunan firmamız en düşük arıza oranını yakalamak için özenli servis hizmeti verir. Kiralık olarak kullanılan makinenin zaman alacak bakım onarımı bulunuyor ise makine değişimi yapılarak kesintisiz kullanım sağlanır. ELMAKSER, her kapasitedeki ofisler için kesintisiz kiralık yazıcı kullanımı temin etmeyi tahhüt eder.

Kiralık yazıcı kullanım paketleri kısa ve uzun dönem olmak üzere sınıflandırılır. Kısa dönem (6 Ay - 15 Ay) ve uzun dönemli (15 - 48 Ay) kullanımların aylık baskı adedine göre de fiyatlandırması değişmektedir. Sabit makine kira bedeli olmadığından, düşük sayıdaki kullanımlarda sayfa başı birim fiyat yükselir. Yüksek adetteki kullanımalarda ise birim fiyat düşer. Yapılan baskı adedi 30 günde bir tesbit edilerek bu sayı karşılığına denk gelen birim fiyat ile çarpılır. Fiyatlandırma tablosu, kiralama düşüncesi ile bize ulaşan kullanıcılara gönderilerek incelenmesi sağlanır.

Ofisinizdeki arızalı ve kullanım dışı olan 2. el tüm yazıcı ve kopyalayıcı cihazlarınız güncel değerinden iade alınarak kiralama kullanımı bedelinden düşülebilir. Bu sayede mevcut sorunlu makinelerinizi değerlendirerek ekonomik bir tercih yapabilirsiniz.

etiketler: tags: ankara, kiralık, kiralama, yazici, yazıcı, printer, fotokopi, makinesi, fiyat, fiyatlar, yazici kiralama, kiralık fotokopi, sayfa başı, renkli, a3

Kısa Dönemli Yazıcı Kiralama

Şirketlerin kısa dönemli geçici işleri için 6 aydan 15 aya kadar kiralama yapılabilir. Bunun için ortalama aylık yazdırma ve kopyalama adedini bize bildirerek marka model ve fiyatlandırma tablosu hakkında bilgi alınabilir. Müşteri onayını takiben en kısa sürede kurulum yapılır. Kurulum yapılmadan önce müşteri çalışma alanı, kullanıcılar ve bilgisayar altyapı kontrolü sağlanır. Uygun olmayan ortamlar (Şantiye v.b. konteyner tipi ofis yapıları, toz güneş ve nem gibi ortam olumsuzlukları) olumsuz olarak değerlendirilir. Kurulumdan önce kullanıcının kiralık yazıcı kullanım sözleşmesinin nüshası gönderilerek incelemesi sağlanır.

Uzun Dönemli Sözleşmeler

Kurumsal tipteki çok kullancılı ve iş hacmi yüksek olan yerlerde uzun dönemli kiralama tercih edilmektedir. Uzun dönemli sözleşmelerle düşük sayfa maliyeti elde edilebilir. Birden fazla olan makine istekleri için özel fiyat teklifi sunulur. A4 - A3 Siyah beyaz ve renkli kiralık makine ihtiyaçlarınızda bize ulaşarak güncel ve size özel fiyat teklifi alabilir, marka model ve makine özellikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yazıcı Kiralama Fiyatları - Sayfa Başı Sistem

Sayfa başına ödeme yaparak kullanabilen kiralama sisteminde, kullanıcının aylık yapacağı baskı değişken olduğundan baskı sayısına göre sayfa fiyatı belirlenir. Adet düştükçe fiyat artar, yükseldikçe düşer. Piyasadaki bazı firmalar sayfa başı ücreti haricinde sabit makine kira bedeli almaktadır. Firmamızda sabit ücret yerine değişken sayfa fiyatı uygulanır. Fiyatlandırma tablomuz sözleşmede yer alır. 1000 sayfadan 20000 sayfa ve üzeri kullanımların bedeli bu tablodaki fiyatlar baz alınarak hesaplanır. Fiyat seviyeleri oldukça ekonomiktir. A4 siyah beyaz cihazlarda sayfa başı fiyatı 1,8 Kuruş'a kadar düşebilmektedir. Renkli modellerde ise döviz bazındaki sayfa fiyatları güncel Euro / USD Dolar kuru ile çarpılarak faturalandırılır.

etiketler: tags: sayfa başı, kiralama, kiralık, yazıcı, fotokopi, fiyat, fiyatları, kiralık fiyat, yazıcı kira fiyatlar, kiralama fiyatları

  • Bizi arayın | (312) 310 85 80 elmakserbilisim@gmail.com