ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün Teknoloji Ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.

Hakkımızda

service1

ELMAKSER Elektronik Büro Makineleri Servisi

ELMAKSER, 20 yıldan bu yana büro makineleri konusunda Ankara ve bölge genelinde teknik servis, kiralama, 2. el ve sarf malzeme konusunda hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan deneyimli servisimiz standart ve çok fonksiyonlu ofis makinelerinin bakım, onarım, sarf malzeme, 2. El ve kiralama hizmetleri vermektedir. RICOH, KYOCERA ve HP başta olmak üzere diğer markalar da destek kapsamındadır. Sözleşmeli veya servis başına ücretli seçeneklerle uygulanan teknik servis hizmetlerimizde fotokopi makineleri için yerinde bakım onarım imkanı sunulur. Kapsamlı bakımlar firma merkezinde yapılır.

Firmamız ilgili markaların yetkili servisi değildir. Garanti kapsamındaki cihazlarınıza teknik destek almak için markanızın bölge resmi yetkili servisini veya müşteri hizmetlerini arayınız. Garanti kapsamı dışındaki cihazlarınıza web üzerinden İletişim Formu ile servis bildiriminde bulunabilir veya firma merkezimize getirerek onarımını sağlayabilirsiniz. Kiralama konusunda her ihtiyaca uygun cazip seçenekler ve son sistem makinelerimizle size özel teklifler Elmakser'de.

Avantajlarınız

1.

20 yıllık deneyim

Dijital ofis cihazları konusundaki 20 yıldan buyana devam eden faaliyetlerimiz, tecrübe ve teknik altyapımızla arıza, bakım ve kiralama ihtiyaçlarınızda gün içinde en kısa sürede yanınızdayız.

2.

Kullanıcı Memnuniyeti

Özenli teknik destek ve tedarik hizmetlerimiz, kullanıcıları cihazlardan en iyi performans ve ekonomik faydayı sağlamak için uygun sarf malzeme ve yedek parça kullanımına yönlendirir.

3.

Hızlı Çözümler

Ankara içi her bölgeye servis ve hızlı teknik destek imkanı ile ofisinizde işler aksamadan sorunlar çözümlenir. Ücretsiz arıza tesbiti ve yerinde servis hizmeti ELMAKSER' de

Cihaz Grupları

  • Bizi arayın | (312) 310 85 80 bilgi@elmakser.com