Hakkımızda

ELMAKSER Elektronik Büro Makineleri Servisi

ELMAKSER Elektronik, 20 yıldan bu yana büro makineleri konusunda Ankara merkez ve ilçeleri ile bölge genelinde teknik servis ve sarf malzeme tedarik hizmetleri sunar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan tecrübeli ve deneyimli servisimiz standart ve çok fonksiyonlu ofis makinelerinin bakım, onarım 2. El ve kiralama hizmetlerini sağlamaktadır. RICOH, KYOCERA ve HP başta olmak üzere diğer marka cihazlar da çalışma konumuz dahilindedir. Bölgede müşteri yerinde de teknik destek sunan ELMAKSER'de, sözleşmeli / ücretli servis ve sarf malzeme ihtiyaçlarınız servis programı dahilinde en kısa sürede değerlendirilir.

Firmamız ilgili markaların yetkili servisi olmadığından garanti kapsamındaki cihazlarınıza destek almak için bölge yetkili servisini veya müşteri hizmetlerini arayınız. Garanti kapsamı dışındaki cihazlarınız için İletişim Formu ile yada telefonla arıza servis bildirimlerinizi yapabilir, cihazlarınızı firma merkezimize getirebilirsiniz. Firmamıza Ankara dışından kargo yoluyla arızalı makinelerinizi gönderebilir bakım onarımını yaptırabilirisiniz. Son yılarda yazıcı ve fotokopi makinesi kiralama konusunda çalışmalarını yoğunlaştıran Elmakser, geniş müşteri portföyü ile sahada aktif çalışmalarını sürdürmektedir.

Avantajlarınız

1.

20 yıllık deneyim

Dijital ofis cihazları konusundaki 20 yıldan fazladır devam eden faaliyetlerimiz, geniş tecrübe ve teknik altyapımızla arıza, bakım ve makine ihtiyaçlarınızda gün içinde en kısa sürede yanınızdayız.

2.

Kullanıcı Memnuniyeti

Özenli teknik destek ve tedarik hizmetlerimiz, cihazlarınızdan en iyi performansı ve ekonomik kullanımı sağlamak için en uygun sarf malzeme ve yedek parça kullanımına yönlendirir.

3.

Hızlı Çözümler

Ankara içi her bölgeye servis ve hızlı teknik destek imkanı ile ofisinizde işler aksamadan sorunlar çözümlenir. Ücretsiz arıza tesbiti ve 6 ay garantili bakım onarım ELMAKSER' de !

Servisler & Modeller

  • Bizi arayın | (312) 310 85 80 elmakserbilisim@gmail.com