ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün Teknoloji Ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.
 

HP Yazıcı Teknik Servisi

Dünyada en büyük pazar payına sahip HP Lazer yazıcıları, hemen her ofiste kullanılmakta ve yüksek çalışma dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. HP'nin uzun yıllardır ürettiği ve satışa sunduğu tüm lazer yazıcı modelleri ile hem cazip fiyat hem verimlilik açısından rakiplerinin daima önünde yer almıştır. Lazer yazıcı konusunda dünya pazar satış sıralamasında diğer markalar HP'den sonra yer alır. HP, 2017 de SAMSUNG' un yazıcı üretim bölümünü de satın alması ile pazar payını daha da genişletti. Samsung yazıcılar artık HP üretimi olarak satılmaktadır. HP'nin bireysel ev tipi küçük yazıcılarından, kurumsal profesyonel yüksek kapasiteli yazıcılarına kadar çok sayıda model çeşidi bulunmaktadır. HP süratli siyah ve renkli lazer yazıcıları, kurumsal işyerlerinde yüksek performans ve baskı kalitesi sağlar. Bu tipteki yazıcıları kiralık olarak da vermekteyiz. Sayfa başı ödemeli sistem hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyat için iletişim kurunuz. ELMAKSER, HP lazer yazıcılarına garantili teknik servis hizmeti vermektedir. Kullanıcı yerinde arıza tesbiti imkanı da sunularak bakım onarımlar hızlı şekilde yapılır. Ankara'da size en yakın HP teknik servisi olarak bize iletişim formu ile veya telefonla ulaşın. Uygun fiyatlı teknik servis hizmetlerimizden yararlanın.

etiketler: tags: ankara, hp, yazici, yazıcı, printer, tamir, tamiri, servis, servisi, hp yazıcı, tamir servisi, teknik servis, toner, kartuş, fiyat

 

Hp 2. El

2. EL arızalı ve atıl durumda bulunan veya ihtiyaç fazlası HP lazer yazıcılarınızı değerinden alıyoruz. Satmak istediğiniz cihazlarınızın model bilgisini bir fotoğrafla birlikte bize ileterek hemen fiyat alabilirsiniz. Stoklarımızda güncel olarak değişen 2. el Hp yazıcılar satışa hazır olarak bulunmaktadır. 2. El ile ilgili alım satım konusundaki isteklerinizi bize bildirin.

etiketler: tags: ankara, hp, 2.el, 2 el, ikinciel, yazıcı, alım, alan yerler, yazıcı alanlar, fiyat

 

Hp Orjinal Muadil Toner Kartuş

HP lazer yazıcılarının muadil toner kartuşları, çok sayıda kalite ve değişik markada piyasada cazip fiyatlarla satılmakta ve kullanıcılar tarafından da tercih edilmekteler. Ancak bu ürünler hem baskı kalitesi hem de baskı ömrü açısından orjinal tonerin 1/3' i oranında verim sağlayabilmekteler. Ayrıca cihazın diğer aksamlarına da zarar vererek yüksek tamir bakım fiyatına yol açarak para kaybı yaratırlar. Siyah beyaz modellerin birçoğunda muadil tonerler nispeten sonuç verebilirken renklilerde her zaman sorun yaşanabiliyor. Gerçek renk kalitesi için firmamız müşterilerine daima orjinal toner tavsiye eder. HP Orjinal Toner Fiyat Listesi için tıklayınız. Güncel iskonto ve spot orjinal toner için bilgi alınız.

etiketler: tags: ankara, hp, toner, kartuş, orjinal, fason, muadil, dolumu, fiyat

  • Bizi arayın | (312) 310 85 80 bilgi@elmakser.com