ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Yeni ofis makineleri ve tüketim malzemeleri ihtiyaçlarınız için ELMAKSER TeknoShop' ta buluşalım.
 

Infotec Fotokopi Teknik Servisi

Bir RICOH muadili marka olan INFOTEC, kendi marka adı altında geçmiş dönemlerde piyasada aktif şekilde yer alarak pazar payı yakaladı. Şu an için sahada pasif durumda bulunsa da Infotec marka makineler hala kullanımda bulunmakta. Ricoh üretimi olduğu için Infotec marka fotokopi makinenizin bakım onarım ihtiyacınızda ELMAKSER'den destek alabilir her türlü toner ve yedek parça teminini uygun fiyatlarla sağlayabilirsiniz. Bölge genelinde yerinde arıza tesbiti ve onarım hizmeti verilmektedir. Ticari kullanıma yönelik işyerleri kırtasiye ve kopyalama merkezleri için servisimiz yoktur.

Elmakser Elektronik, uzun yıllardır süregelen deneyimli ve kullanıcı memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını Ankara'da INFOTEC marka fotokopi makineleri konusunda da devam ettirmektedir. Arızalı Infotec makineniz için iletişim formu ile arıza bildiriminde bulunabilir, ortalama servis fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

etiketler: tags: ankara, infotek, infotec, fotokopi, yazıcı, makinesi, tamir, servis, teknik servis, toner, fiyat, 2. el, alım, alan yerler

 

Infotec Toner Fiyatları

INFOTEC fotokopi makinelerinde, siyah beyaz modellerde uygun fiyatlı kaliteli muadil toner kullanılabilir. Bu ürünler, siyah beyaz modellerde ortalama bir verim sağlayabilir ancak orjinal malzemenin baskı kalitesini hiçbir ürün karşılamaz. Infotec, orjinal toner ve parça olarak RICOH orjinal malzemelerini kullanır. Infotec markalı orjinal malzeme yoktur. Orjinal RICOH Toner ve diğer sarf malzeme fiyatları için tıklayınız.

INFOTEC - RICOH model karşılık tablosunu incelemek için tıklayınız.

etiketler: tags: ankara, infotec, toner, fiyat, infotek toner, fason, orjinal

 

Ankara İçi Yerinde Servis

Elmakser, Ankara bölgesi Infotec fotokopi makinesi yerinde teknik servis hizmetini uygun fiyatlarla vermektedir. Firmamıza bildirdiğiniz arıza bakım ve sarf malzeme istekleriniz o günkü servis programına alınarak mümkün olan en kısa sürede değerlendirilir. Servis fiyatımız parça hariç olmak üzere sabittir. Her bölgeye aynı fiyat uygulanır. Değişmesi gereken makine parçaları tesbit edilerek kullanıcı onayına sunulur ve değişimi yapılarak fatura edilir.

  • Bizi arayın | (312) 310 85 80 elmakserbilisim@gmail.com - bilgi@elmakser.com