ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Bütün Teknoloji Ürünü ihtiyaçlarınız için ELMAKSER Teknoloji Ürünleri' nde buluşalım.
 

Rıcoh Fotokopi Yazıcı Teknik Servisi

ELMAKSER, RICOH ofis makineleri Ankara bölge teknik servisi olarak her türlü destek ihtiyaçlarınızda hizmet sağlamaktadır. RICOH grubu olarak bilinen diğer markalar ; Gestetner, Nashuatec, Rex Rotary, Infotec ve Lanier 'de destek kapsamındadır. Dijital seri eski ve yeni tüm RICOH modelleri için arıza ve toner yedek parça isteklerinizi bildirerek uygun fiyatlarla teknik servis hizmeti alabilirsiniz. RICOH yeni makine satışı yapılmamaktadır. Yeni RICOH model ve fiyat bilgis için RICOH Türkiye web sitesini inceleyerek müşteri hizmetlerinden fiyat teklifi alabilirsiniz. Ankara'nın her bölgesine yerinde servis imkanı verilmektedir. Ücretli servis fiyatları her bölge için sabit olup parça hariç olarak uygulanmaktadır. Yerinde onarımı mümkün olmayan arızalarda cihaz servis merkezine alınarak tamir bakımı yapılır. Onarımı zaman alabilecek veya parça bekleyen makinelerin yerine geçici kullanım için cihaz kurulabilir. Çok sayıdaki RICOH yazıcı ve fotokopi makinesi modelinin muadil ve orjinal tüketim malzemeleri satışı da yine yerinde teslim imkanı ile yapılmaktadır. Orjinal RICOH malzemeleri fiyatlarını incelemek ve size özel güncel indirimli fiyatlarını görmek için tıklayınız.

etiketler: tags: ankara, ricoh, rico, rikoh, fotokopi, yazıcı, tamir, servis, teknik servis, toner, kartuş, ricoh toner, ricoh makine, fiyat

 

Rıcoh Yazıcı Kiralama

Son yıllarda daha çok tercih edilen kiralık makine kullanımı, cazip kullanım şartları ile ELMAKSER'de sunulmaktadır. Kullanılan sayfa başına ödemeli olarak verilen A4 ve A3 SB / Renkli makineler herşey dahil sistemi ile ekonomik bir seçenek sağlamaktadır. Kiralık makine kullanımında sayfa başı ücretine tüm sarf malzeme, yedek parça ve makine işletim giderleri ile teknik servis tamir bakımlar dahildir. Kağıt kullanıcıya aittir. Aylık yazdırma ve kopyalama hacminize göre size özel model ve fiyat teklifi verilir. Kiralama hizmeti yalnız Ankara içi yapılmakta olup bölge dışına makine verilmemektedir. RICOH fotokopi ve yazıcıları kiralamada kullandığımız yüksek kalitede baskı ve kopyalama imkanı veren cihazlardır. Güncel makine stoklarımıza göre size en uygun bir veya birden fazla cihazı hemen kullanmaya başlayın. En düşük sayfa başı fiyatları ile ofisinizde ekonomik bir fark yaratın. Kiralama sistemi hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

 

Orjinal Rıcoh Tüketim Malzemeleri

RICOH Masaüstü küçük yazıcılardan yüksek model çok işlevli kopyalayıcı serisine kadar tüm modellerin orjinal toner kartuşları, drum üniteleri, Baskı Makinesi Master ve Ink Mürekkepleri ve diğer sarf malzemelerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Fiyat listemizi buradan inceleyebilir ürün kodu ile fiyat bilgisini görebilirsiniz. İndirimli fiyatlar için iletişim formunu kullanarak veya telefonla teklif alın.

 

Rıcoh arıza kodları ve açıklamaları

RICOH markalı fotokopi makinesi ve çok fonksiyonlu yazıcıları çok sık olmasa da düzensiz bakım, düşük kalitede sarf malzeme kullanımı ve çevresel faktörler nedeni ile ekranda arıza kodu görüntüleyerek çalışmayı durdurur. Bu durumda bir teknisyen yardımı gereksede bazı hatalar kullanıcı tarafından geçici olarak giderilebilir. Makine ekranında görüntülenen hata kodunun açıklamasını inceleyerek sorun gidermeyi deneyebilir ve servis yardımı için iletişime geçebilirsiniz. Error tablosu için tıklayınız.

etiketler: tags: Ankara Gestetner Servisi, Rex Rotary Servisi, Nashuatec Teknik Servisi, Lanier Servis, Infotec Servisi

  • Bizi arayın | (312) 310 85 80 bilgi@elmakser.com