ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Yeni ofis makineleri ve tüketim malzemeleri ihtiyaçlarınız için ELMAKSER TeknoShop' ta buluşalım.

ŞAŞMAZ Ofis Makineleri Merkezi

Dijital Kopyalayıcı ve Lazer yazıcı konusunda Şaşmaz oto sanayi, Batıkent bölgesine teknik servis hizmeti veren firmamız her türlü arıza bakım onarım ve sarf malzeme desteği sunar. 2. el ve yazıcı kiralama seçenekleri size özel tekliflerle yapılmaktadır. RICOH, KYOCERA ve HP destek verdiğimiz ana markalardır. Diğer tüm lazer yazıcı markalarına da garantili bakım onarım yapılır. Mürekkep kartuşlu tanklı cihazlara servis verilmemektedir.

Şaşmaz sanayi bölgesinden servis isteklerinizi iletişim formu ile de gönderebilirsiniz.

Kiralık fotokopi ve yazıcılar sayfa başı ödemeli olarak uygun fiyatlarla verilmektedir. Siyah beyaz ve renkli son sistem cihazlarımız tüm özelliklere sahip ve yüksek performanslıdır.

Fotokopi makineleri ve lazer yazıcıların her türlü sarf malzemesi orjinal muadil uygun fiyatlı seçeneklerle satışı yapılmaktadır.

ŞAŞMAZ'da Lazer Yazıcı Tamir Bakımı Elmakser'de

Tüm markaların lazer yazıcı modelleri Elmakser'de onarılmaktadır. Yerinde servis hizmeti yanlız kurumsal müşteriler için verilir. Hp, Samsung, Xerox ve Oki gibi en yaygın olarak kullanılan lazer yazıcılarınıza Şaşmaz ve Batıkent bölgesinden servis bildiriminde bulunabilir arızaların giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Teknik servis hizmeti sadece lazer tonerli yazıcılara verilir. Mürekkep kartuşlu ve barkod yazıcıları için bakım onarım yapılmamaktadır.

2. EL cihazlarınız değerinden alınır. Her marka lazer yazıcı ve fotokopi makinelerinizi değerlendirmek veya yenilemek için Elmakser'i arayın.

Her model için uyumlu muadil toner kartuşları uygun fiyatlarla satılmaktadır.

  • Bizi arayın | (312) 310 85 80 elmakserbilisim@gmail.com - bilgi@elmakser.com