Sincan yazıcı servisi

SİNCAN Yazıcı Servisi ve Tüketim malzemeleri

Sincan yazıcı servisi Eryaman ve Organize sanayi bölgesine büro makineleri servis hizmeti sağlayan Elmakser, her marka lazer yazıcı ve RICOHKYOCERA fotokopi makinelerine destek vermektedir. Servis ve sarf malzeme bildirimlerinizi web üzerinden iletişim formu ile de verebilirsiniz. Yerinde servis sadece fotokopi makineleri için verilir. Servis ücreti sabit olup parça hariç olarak uygulanır. Değişmesi gereken yedek parçaların tespiti yapılarak müşteri onayına sunulur. Teknik servis ihtiyaçlarınız aynı gün içinde karşılanır.

Lazer yazıcılarınızın bakım onarımı uygun fiyatlarla firma merkezimizde yapılır. Kurumsal müşteriler haricindeki kullanıcılara yerinde servis verilmemektedir. Adetli olarak cihaz kullanımı olan kurumsal işyerlerine yıllık bakım sözleşmesi ile özel fiyatlar sunulur.

SİNCAN Printer Tamiri

HP, Samsung, Oki, Xerox, Lexmark, Canon ve diğer markaların lazer yazıcı tamiri Sincan ve Eryaman’da Elmakserde. Sincan fotokopi servisimizde yalnız lazer ve nokta vuruşlu cihazların bakım onarımı yapılır. Diğer tipteki (mürekkep püskürtmeli, barkod, 3d, fotoğraf, adisyon yazıcı v.b.) cihazlara hizmet verilmemektedir.

  1. el lazer yazıcı alımı satımı ve kiralama seçenekleri için Elmakser ile iletişim sağlayarak size özel çözümlerimiz hakkında bilgi alın.

Elmakser’de toner dolumu yapılmamaktadır. Uygun fiyatlı garantili muadil toner kartuşları dolum fiyatlarına çok yakındır. Her marka için sorunsuz uyum sağlayan ürünler ekonomik maliyet sağlar.

SİNCAN Fotokopi Servisi & Kiralama

RICOH ve KYOCERA grubu fotokopi makineleri tamir bakımı yerinde servis imkanı ile Elmakser’de. Sincan fotokopi servisi arıza bildirimleriniz en kısa sürede değerlendirilerek cihazlarınızdaki sorunların giderilmesi sağlanır. Ankara’nın her bölgesine sabit servis ücreti uygulanır. Yedek parça hariç olarak uygulanan ücrete değişim gereken parçalar var ise eklenir.

A4 – A3 siyah beyaz – renkli çok işlevli cihazlarımız sayfa başı ödemeli olarak Sincan’da kiralık verilmektedir. Ofisiniz kapasitesine göre belirlenen model ve fiyat teklifimizi onayınız durumunda en kısa sürede kurulum yapılarak makine hizmete açılır. Daha fazla bilgi için yazıcı kiralama sayfamızı inceleyebilir veya iletişim sağlayabilirsiniz.

Sincan’da 2. EL fotokopi makineleriniz güncel en yüksek değerden satın alınır. Marka ve model bilgisini ileterek yaklaşık bir fiyat alabilirsiniz. Net fiyat cihazın yerinde tespitinden sonra verilebilir. Fiyatlar makinelerin genel ve parça durumuna göre belirlenir.