ELMAKSER' DE YAZICI TAMİRİ YAPILMAMAKTADIR Yeni ofis makineleri ve tüketim malzemeleri ihtiyaçlarınız için ELMAKSER TeknoShop' ta buluşalım.

LASER PRINTER SERVİS MERKEZİ

Lazer yazıcılar, bir çok işlevin birarada olması ve verimli çalışma sağlamaları ile en çok tercih edilen ofis makineleridir. Uzun baskı ömürlü lazer toner kartuşları da lazer yazıcıların düşük baskı maliyeti sağlamasında önemli bir malzemedir. Piyasada en yaygın olarak HP, Samsung ve Xerox markaların kullanıldığı yazıcı pazarında Lexmark, Brother, Canon, Oki ve Epson ürünleri de daha sonra sıralanmaktadır. Turan Güneş ve Yıldız Mahallesi bölgesi yazıcı tamir bakım servisi olarak kaliteli teknik servis hizmeti veren firmamız, her türlü destek isteklerinizi gün içinde en kısa sürede karşılar.

Lazer yazıcı tamiri için yerinde servis hizmeti yanlız kurumsal tip birden fazla cihaz kullanan işyerleri için verilmektedir. Bunun haricindeki servis istekleri için cihazlarınızın firma merkezimize getirilmesi gerekmektedir. Yanlız lazer tip yazıcılar için bakım onarım verilir. Mürekkep kartuşlu, tanklı, bitmeyen kartuşlu yazıcılara teknik servis verilmemektedir.

Her marka lazer yazıcı toner kartuşları orjinal ve muadil olarak firmamızdan temin edilebilir. Garantili muadil tonerler birçok model için uyumlu ve sorunsuzdur. Bir adetten fazla olan siparişleriniz adrese teslim edilebilir.

SAYFA BAŞI ÖDEMELİ KİRALIK YAZICILAR

Siyah beyaz ve renkli çok işlevli kiralık cihazlarımız yüksek performanslı ve düşük maliyetlidir. Her kapasitedeki yazdırma ve kopyalama işleri için sorunsuz çalışan A4 - A3 ebatlı yazıcılarımızı sayfa başına ödeme yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Sayfa başı fiyatlarımız aylık kullanım sayısına göre değişkendir. Düşük sayıdaki kullanımlar birim fiyatı arttırır. Yüksek sayıdaki kullanımlar oldukça ekonomik sayfa birim fiyatı sağlar. Ayrıca cihaz kullanım süresi de fiyatlarda etkilidir. Bir yıllık sözleşme ile 4 yıllık sözleşmeler için teklif edilen fiyatlar farklı olabilir.

Daha fazla bilgi ve teklif almak için ofisinizin aylık tahmini döküman hacmini bize bildiriniz. İşyerinize en uygun modelin belirlenmesi ve fiyat onayını takiben bir yada daha fazla cihazın kurulumu kısa sürede yapılır.

Siyah beyaz cihazlar TL, renkli yazıcılar ise döviz bazındaki birim fiyatlarla verilmektedir.

FOTOKOPİ MAKİNELERİ TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

Dijital fotokopi makineleri bakım onarımları RICOH ve KYOCERA markalar ile bu markaların alt grubuna verilmektedir. Bakım sözleşmeli veya servis başına ücretli olarak servis isteğinde bulunabilir makinelerinizin sorunlarını gidermek için destek alabilirsiniz. Fotokopi makineleri için yerinde servis hizmeti sunulmaktadır. Servis isteğinde blunmak için bize web üzerinden de ulaşabilirsiniz.

RICOH fotokopi makineleri toner ve yedek parçaları ihtiyalarınızda en uygun fiyatlar Elmakser'de. Orjinal ve muadil çok sayıda tüketim malzemesi seçenekleri size özel fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

KYOCERA ürünleri de firmamız servis kapsamındadır. 2. EL Kyocera markalı cihazlarınız değerinden alınır.

RICOH ve KYOCERA grubu model karşılık tablosunu buradan inceleyebilir üretici kodu ile malzeme siparişinde bulunabilirsiniz.

  • Bizi arayın | (312) 310 85 80 elmakserbilisim@gmail.com - bilgi@elmakser.com