umitkoy yazici tamiri

Ümitköy Lazer Yazıcı tamir ve sarf malzeme

Yazdırma, kopyalama ve tarama işlevlerini bir arada bulunduran yüksek teknoloji ürünü makineler verimli çalışma ve kaliteli baskı imkanı sağlar. Markaların ürettiği çok sayıda model her türlü ihtiyaca cevap verebilir. Lazer teknolojisi ile kaliteli baskılar almayı sağlayan bu cihazlar zaman içinde bazı parçalarının ömrünün tükenmesi ve genel bakım ihtiyacı duyması teknik servis arayışını da beraberinde getirir. Cihazlarda kullanılan sarf malzemelerin kalitesine ve ofis ortamına bağlı olarak bakım onarımlar kapsamlı olabilir. Firmamız Ümitköy ve Çayyolu’nda tüm markalar için servis desteği verirken istek durumunda cihazlarınıza yerinde müdehale imkanı da sağlamaktadır. HP, Samsung, OKI, Brother, Xerox, Lexmark, Ricoh, Kyocera servis verilen markalardan bazılarıdır.

Lazer yazıcınızın kullanım malzemeleri ve toner kartuşları orjinal ve uyumlu olarak firmamızdan temin edilebilir. Bir adetten fazla olan siparişleriniz adrese teslim edliebilir. Toner dolumu yapılmamaktadır. Dolum fiyatlarına çok yakın yeni muadil toner kartuşları her zaman kaliteli çıktılar almayı sağlar.

etiketler: tags: ümitköy, printer, yazıcı, tamir, servis, tamir servisi, bakım, onarım, 2. el

Ümitköy yazıcı kiralama fiyatları

Kiralık yazıcı kullanımı son derece avantajlı bir sistemdir. A4 ve A3 SB Renkli makinelerimiz tüm işlevlerin birarada olması ile her kapasitedeki ofis işlerinin kesintisiz yapılmasını sağlar. Kiralama sisteminde sayfa başı ve kotalı kullanım seçenkleri sunulmaktadır. Fiyatlandırma ofisinizin ihtiyacına özel olarak yapılmaktadır. Kiralama fiyatlarına kağıt hariç tüm sarf malzemeleri ve servis bakım hizmetleri dahildir. Kullanıcı belirlenen fiyat ışında bir ücret ödemez. Makinelerimiz sahip oldukları özellikler ile ortamdaki birden fazla sayıdaki kullanıcıların yazdırma, kopyalama ve tarama işlerini hızlı şekilde gerçekleştirir.

Fiyat bilgisi için ortalama aylık döküman sirkülasyonunun bildirilmesi gerekir. Müşteri tarafından belirlenen kullanım fiyatının kabul edilmesi durumunda en kısa sürede kurulum yapılarak makine / makineler kullanıma açılır.

Kiralama hizmetimiz sadece bireysel ve kurumsal ofisler içindir. Ticari kullanıma yönelik (Kopyalama merkezi, kırtasiye v.b.) hizmet verilmemektedir.

etiketler: tags: ümitköy, yazıcı, fotokopi, kiralama, kiralık, fiyat, sayfa başı

Ümitköy Ricoh Kyocera Servis ve Malzeme Satışı

RICOH fotokopi makineleri yaygın olarak kullanılan bir markadır. RICOH üretici bir firma olup alt markaları da bulunmaktadır. Bunlar Gestetner, Rex Rotary, Nashuatec, Lanier, Infotec, Savin ‘dir. RICOH ürünleri tüm bu markalar adı altında da satılmaktadır. Tüm markaların Türkiye’de distribütörü bulunur ve ayrı satış ve servis ağına sahiptir. Bu şekilde üretici RICOH, ürünlerini değişik markalar adı altında çeşitlendirilerek daha fazla satış rakamı sağlar. ELMAKSER, bu grup üyesi tüm fotokopi makineleri için servis desteği vermektedir. Ümitköy’de kullanıcı yerinde bakım onarım hizmeti sunan firmamız RICOH ürünleri için garantili servis sağlar.

Orjinal RICOH toner, drum ünitesi, developer ünitesi, fuser, belt v.b. fiyat bilgisi ve size özel indirimli fiyatlar için firmamızı arabilir yüksek kalitedeki orjinal RICOH ürünlerini temin edebilirsiniz.

KYOCERA lazer yazıcı ve fotokopi makineleri üstün performansları ve uygun baskı maliyetleri ile yüksek satış rakamlarına ulaşarak kullanıcıların ilk tercih ettiği markalardan biri oldu. KYOCERA’ da üretici bir marka olup alt markarı bulunmaktadır. Bunlar ; Utax, TA, Olivetti, Olympya, Mitaco, Yumi ‘dir. Tüm grup markaları servis desteğimiz altındadır. Arıza, bakım ve sarf malzeme isteklerinizi bildirerek Ümitköy’ de hızlı destek alabilirsiniz.