Utax fotokopi servisi

UTAX Fotokopi Servisi

Bir KYOCERA grubu markası olan UTAX, Kyocera ürünlerini kendi marka adı altında satışa sunmaktadır. Piyasada diğer Kyocera grubu markalarına göre marka bilinirliği daha yüksektir. Türkiye’de satış ve servis ağı bulunan Utax, bireysel ve kurumsal kullanıcılar tarafından tercih edilen bir markadır. Ankara’da UTAX toner ve teknik servisi olarak hizmet veren firmamız, her model için bölge genelinde destek vermektedir.

Teknik destek ve sarf malzeme bildirimleriniz yerinde servis imkanı ile gün içinde en kısa sürede değerlendirilir. Sözleşmeli veya servis başına ücretli destek almak için cihazınızın model bilgisini ve arızasını web üzerinden de iletebilir servis kaydı oluşturabilirsiniz.

UTAX toner kartuşları ve bakım kitleri size özel fiyatlarla satılmaktadır. Sarf malzeme ihtiyaçlarınızda güncel indirimli fiyatlarımızı öğrenmek ve sipariş vermek için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmek istediğiniz 2. El Utax marka fotokopi makineleri ve yazıcılarınız güncel değerinden satın alınmaktadır. Çalışır veya arızalı durumdaki Utax cihazlarınızı satmak için Elmakser’i arayın.

UTAX Toner Kartuş ve Orjinal Bakım Kitleri

UTAX markalı cihazlar, yüksek verim ve uzun parça ömrü sağlar. Cihazların kullanmış olduğu toner ve drum, fuser, developer ünitesi gibi üniteler uzun çalışma ömrüne sahiptir. Bu üniteler ömrünü doldurduğunda orjinali ile değişim gerekir. Yedek parçalar kit olarak değişir ve cihaz tamamen yenilenerek sıfırlanmış olur. Bakım kiti olarak adlandırılan bu üniteler oldukça ekonomik birim maliyet sağlar.

Tüm Kyocera grubu markalara ait bakım kitleri Kyocera markası ve parça kodu altında satılmaktadır. Bu ürünlerin çoğunluğunun muadili bulunmayıp orjinal ürün tercihi zorunludur. Bakım kitlerinin çalışma ömrü her modele göre değişir. Bakım kitleri modeline göre 100.000 sayfadan 600.000 sayafaya kadar değişen çalışma ömrüne sahiptir.

Orjinal UTAX (Kyocera) bakım kitleri firmamızdan temin edilebilir. Parça değişimleri ve bakım kitleri montajı servisimizde garantili olarak yapılmaktadır.

UTAX 2. El Alım Satım ve Kiralama

Dijital seri Utax fotokopi makineleri ve yazıcıların 2. El alım satımı Elmakser’de yapılmaktadır. Kullanım dışı veya arızalı durumdaki Utax marka cihazınız değerinden alınır. Model bilgisini ileterek tahmini fiyat alabilirsiniz. Net fiyat cihazın yerinde tesbiti sonrası verilir. Fiyatlar cihazın sayaç ve parça durumuna göre belirlenmektedir.

Utax, kiralama hizmetinde kullanmış olduğumuz markalardan biridir. A4 ve A3 Utax modelleri sayfa başı ödemeli olarak kiralık kullanıma verilmektedir.

Kiralık yazıcı ihtiyaçlarınızda Utax’ın yüksek performanslı MFP çok işlevli modellerini uygun fiyatlarla hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Aylık 1000 sayfadan 50000+ sayfaya kadar olan kullanımlar için değişken model seçeneği sunulmaktadır.