fotokopi servisi

Ricoh servis

En yaygın olarak kullanılan markalardan biri olan RICOH, yüksek teknoloji ile ürettiği çok işlevli fotokopi makineleri ve küçük yazıcı grubu cihazlarla kullanıcılara çok sayıda seçenek sunuyor. alt ve orta grup (15-45 kopya/dk) Ricoh fotokopi makinesi tamir bakımı ELMAKSER’de garantili yapılıyor. Ankara fotokopi servisi olarak genelinde yerinde hizmet sağlamaktayız. Servis bildirimleriniz gün içinde değerlendirilmektedir. Cihazınız için firmamızla yıllık bakım sözleşmesi yapabilir veya servis başına bakım ücretli seçeneğini tercih edebilirsiniz. 20 yıldan bu yana Ankara’da tecrübeli servis hizmetlerini kullanı ile buluşturan ELMAKSER, Ricoh fotokopi makinesi kiralama konusunda da çalışmalarını sürdürmektedir. 2. EL Ricoh makineleriniz güncel değerinden alınmaktadır. Firmamızda yeni Ricoh ürünleri satışı yoktur. Satın almak istediğiniz Ricoh servis ürünleri için RICOH Türkiye sayfasını ziyaret ederek model gruplarını inceleyebilir, size en yakın Ricoh satıcısı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ankara Fotokopi Servisi – Kyocera

KYOCERA son yıllarda geliştirdiği yüksek performanslı ve düşük baskı maliyetli makinelerle dünya genelinde ilk tercih edilen markalardan birisi olmayı başardı. Yüksek yedek parça ömrü ve en düşük arıza oranı ile rakiplerine oranla daha fazla kullanıcıya erişti. KYOCERA, Yüksek ömürlü bakım kitleri ile en problemsiz kullanım imkanı sağladı. Ankara’da Kyocera teknik servis hizmeti veren ELMAKSER, destek ihtiyaçlarınızda en kısa sürede yanınızda. Yerinde servis hizmeti de sağlayan firmamız, bütün Kyocera fotokopi ve yazıcı modellerinin bakım onarımını garantili şekilde yapmaktadır. Kyocera toner ve bakım kiti fiyatlarında güncel uygun fiyatlar ve deneyimli servis hizmeti almak için firmamızı arayarak model bilgisini iletin. 2. El Kyocera makineler adresinizden alınır.

etiketler: tags: kyocera, fotokopi, ankara, yazıcı, tamir, servis, teknik servis, toner, drum, fiyat, 2. el

Fotokopi Toner Fiyatları

RICOH ve KYOCERA fotokopi makinesi ve yazıcılarda orjinal toner ve diğer tüketim malzemesi kullanmak yüksek kalitede baskılar almak için zorunludur. Orjinal sarf malzeme her zaman yüksek verim ve kalite sağlar. Ucuz muadil ürünler piyasada bulunmakla birlikte orjinal ürünün kalitesine ve performansına yaklaşamamaktadır. Ayrıca ucuz muadil ürünler makinenin diğer aksamlarının da ömrünü azaltarak daha fazla servis ve parça değişimine neden olmaktadır. ELMAKSER, özellikle Kyocera renkli fotokopi ve yazıcılarda orjinal toner haricinde hiçbir ürün önermemekte ve satışını da yapmamaktadır. Orjinal ürün fiyat listemizi buradan inceleyin.