çayyolu yazıcı tamiri

Çayyolu Yazıcı Servisi

Hp, Samsung, Oki, Xerox, Brother, Lexmark, Ricoh, Canon markalarına Çayyolu yazıcı tamiri Elmakser tarafından yapılmaktadır. Arızalı cihazlarınızın bakım onarımı deneyimli servis hizmeti ile garantili olarak sunuluyor. Lazer yazıcınızı servis merkezimize getirebilir, uzaktan yardım alabilir veya yerinde yapılması için servis isteğinde bulunabilirsiniz. Yazılımla ve kurulumla ilgili sorunlar uzaktan bağlantı ile çözülebilmektedir. Servis istekleri servis programına alınarak gün içinde en kısa sürede değerlendirilir. Lazer yazıcınız toner kartuşları değişik marka kalite ve fiyat yelpazesi ile firmamızdan temin edilebilir. Lazer yazıcınızda oluşan sorunların bir kısmı kullanıcı tarafından giderilebilen türden hatalardır. Servisimizi aramadan önce sorun giderme sayfamızdan arıza giderme il ilgili ipuçlarına göz atarak basit arızaları giderebilirsiniz.

Çayyolu yazıcı tamiri

etiketler: tags: çayyolu, çayyolu yazıcı tamiri, yazici, yazıcı, fotokopi, makine, tamir, servis, teknik servis, arıza, onarım, toner, fiyat

Şaşmaz Büro Makineleri , Ümitköy Printer Servisi , Sincan Fotokopi Servisi , Ostim Ofis Makineleri Servisi


Çayyolu Fotokopi ve Yazıcı Kiralama

Kiralık yazıcı ve fotokopi hizmeti bireysel ve kurumsal kullanıcılar için Elmakser’de uygun koşullarla sunulmaktadır. Kiralama isteklerinize en cazip fiyat teklifleri ile hemen kurulum imkanı sağlanır. Çok fonksiyonlu A4 – A3 SB ve renkli makinelerimizden size en uygun modelin seçimi ve fiyat onayından sonra cihaz kullanıma verilir. Sayfa başı veya kotalı herşey dahil sistemli kiralama paketlerimiz hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için aylık ortalama yazdırma ve kopyalama kapasitenizi bize bildirin. Size özel en uygun fiyat teklifinden sonra hemen kurulum yapılarak makinenin hizmeti başlatılır. Makinelerimiz son sistem cihazlardır. Tüm özelliklerin birarada olduğu cihazlar her kapasitedeki yazdırma ve kopyalama işleri için verimlilik ve en düşük arıza oranı sağlar.

Sayfabaşı kiralama sisteminde cihazlara ait tüm tüketim malzemeleri ve bakım onarım servis hizmetleri ücretsizdir. Kağıt kullanıcıya ait olup aylık yapılan yazdırma ve kopyalama sayısı kadar ücret ödenir. Sayfa birim fiyatları ofisiniz kapasitesine göre size özel sunulmaktadır.

etiketler: tags: çayyolu, kiralık, kiralama, yazıcı, fotokopi, fiyat, yazıcı kiralama, kiralık yazıcı fiyatları

Çayyolu Fotokopi Teknik Servisi

Sözleşmeli veya servis başına ücretli seçeneklerle deneyimli ve garantili fotokopi destek hizmetleri Çayyolu’ nda ELMAKSER tarafından sağlanmaktadır. RICOH ve grup üyesi diğer markalar ( Gestetner, Rex Rotary, Nashuatec, Lanier, Infotec) ile KYOCERA ve grubu ( Utax, Mitaco, TA, Olivetti, Olympya, Yumi ) cihazlar servis alanımız dahilindedir. Çayyolu’nda fotokopi makinesi tamir bakımı ve orjinal muadil toner kartuşlarını firmamızdan temin edebilir adrese teslim sipariş verebilirsiniz. Cihazınızda meydana gelen basit arızaları gidermek için sorun giderme ipuçlarını inceleyerek basit arızalar için çözüm bulabilirsiniz. Orjinal Ricoh toner ve diğer sarf malzemeleri fiyatlarımızı buradan inceleyebilir güncel size özel iskontolar için bizi arayabilirsiniz.

2. El arızalı ve çalışır durumdaki fotokopi makineleriniz güncel değerinden alınmaktadır.

etiketler: tags: çayyolu, fotokopi, servis, teknik servis, ricoh, kyocera, utax, nashuatec, gestetner, lanier, rex rotary, mitaco, olivetti

TONER KARTUŞ ve SARF MALZEMELER

Son yıllarda fiyat seviyesi oldukça düşen garantili muadil toner kartuşları kullanıcılara ekonomik bir seçenek sağlarken tüm dünyada yüksek pazar payı elde etti. Genellikle Çin menşeili lazer yazıcı ve kopyalayıcı tüketim malzemeleri kalite olarak da tatminkar bir seviyeyi yakalamış durumdadır. Siyah beyaz modellerin çoğunluğuna uyum sağlayan toner kartuşlarımız verimli ve sorunsuzdur. Renkli cihazlarda ise makine marka ve modeline göre hangi tip sarf malzemenin tercih edilebileceği kullanıcıya önceden bildirilir. Toner ve mürekkep kartuş dolumu yapılmamaktadır.