Yazıcı kiralama, Fotokopi makinesi kiralama

Yazıcı Kiralama

Kiralık yazıcı kiralama Ankara’ da kullanıma verilen standart düz yazıcılar ve çok fonksiyonlu fotokopi makineleri yazdırma ve kopyalama hacmi fazla olan ofisler için idealdir. Satın alınmış büro demirbaşı olarak kullanılan cihazlar, zaman içerisinde hem tüketim malzemesi hem de kalitesiz teknik destek sonucu verimsiz çalışma ve para kaybına neden olabilir. Kullanıcı, cihazlarda oluşan sorunları gidermek için sık sık servis desteği ve sorunlu tüketim malzemelerinin değişimi gibi işlemlerle uğraşarak hem para hem zaman kaybı yaşar. Kullanıcı kendi makinesini kullandığı için ekonomik bir tercih yaptığını düşünse de tüm bu problemler baskı maliyetini yükselterek para ve zaman kaybına neden olur.

Fotokopi makinesi kiralama sistemi kağıt hariç olmak üzere her şey dahil bir sistemdir. Makinelerin tüm sarf malzeme ve yedek parçalarının değişimi ücretsiz yapılır. Kullanıcı baskı kalitesinde kesinti yaşamaz. Tüm bakım onarım hizmetleri de fotokopi makinesi kiralama fiyatına dahildir. Yazıcı kiralama sisteminde kullanılan makinenin zaman alacak bakım onarımı bulunuyor ise makine değişimi yapılarak kesintisiz kullanım sağlanır. ELMAKSER, her kapasitedeki ofisler için kesintisiz kiralık yazıcı kullanımı temin etmeyi taahhüt eder.

Kiralık yazıcı Ankara

Cihazlarımız çok fonksiyonludur. A4 ve A3 baskı ebatlı cihazlar, mevcut tüm ağ iletişimi özellikleri ile yüksek kalitede yazdırma, kopyalama, tarama ve faks imkanı sağlar. Makinelerimiz, USB, Network ve Kablosuz olarak çalışmaya imkan verir. Ankara’ daki ofisinizin altyapısına göre ücretsiz kurulum yapılarak tüm kullanıcıların makineye erişimi sağlanır.

Kullanım Süreleri Ve Fiyatlar

Fotokopi Makinesi Kiralama kullanım paketleri kısa ve uzun dönem olmak üzere sınıflandırılır. Kısa dönem (6 Ay – 15 Ay) ve uzun dönemli (15 – 48 Ay) kullanımların aylık baskı adedine göre de fiyatlandırması değişmektedir. Sabit makine kira bedeli uygulanmadığından, düşük sayıdaki kullanımlarda sayfa başı birim fiyat yükselir. Yüksek adetteki kullanımlarda ise birim fiyat düşer. Yapılan baskı adedi 30 günde bir tespit edilerek bu sayı karşılığına denk gelen birim fiyat ile çarpılır. Fiyatlandırma tablosu sözleşmede yer alır. Yazıcı kiralama düşüncesi ile bize ulaşan kullanıcıların fiyat tablosunu incelemesi sağlanır. En iyi teklifi almak için hemen bir fiyat alın

Yazıcı kiralama Ankara

Ofisinizdeki arızalı ve kullanım dışı olan 2. el tüm yazıcı ve kopyalama cihazlarınız güncel değerinden iade alınarak kiralama kullanımı bedelinden düşülebilir. Bu sayede mevcut sorunlu makinelerinizi değerlendirerek ekonomik bir tercih yapabilirsiniz.

Fotokopi makinesi kiralama

Sayfa başına ödeme yaparak kullanabilen kiralama sisteminde, kullanıcının aylık yapacağı baskı değişken olduğundan baskı sayısına göre sayfa fiyatı belirlenir. Adet düştükçe fiyat artar, yükseldikçe düşer. Piyasadaki bazı firmalar sayfa başı ücreti haricinde sabit makine kira bedeli almaktadır. Firmamızda sabit ücret yerine değişken sayfa fiyatı uygulanır. Fiyatlandırma tablomuz sözleşmede yer alır. 1000 sayfadan 20000 sayfa ve üzeri kullanımların bedeli bu tablodaki fiyatlar baz alınarak hesaplanır. Fiyat seviyeleri oldukça ekonomiktir. A4 siyah beyaz cihazlarda sayfa başı fiyatı …. Kuruş’a kadar düşebilmektedir. Renkli modellerin fiyatlandırması döviz bazında olup güncel Euro / USD Dolar kuru ile çarpılarak faturalandırılır.

Hangi markaları kullanıyoruz

A4 ve A3 cihazlarda genellikle kullanılan en yaygın markalar Ricoh ve Kyocera‘ dır. Daha sonra Konica Minolta ve Hp gelmektedir.

Maalesef hayır. Yazıcı kiralama için kullanılan marka ve model sayısı sınırlıdır. Ancak stoklarımızdaki mevcut modeller için teklif verebiliriz.

Siyah beyaz baskı yapan makinelerin kiralama fiyatları uygun bulunmaktadır. Renklide ise fiyat farklıdır. Düşük kullanım var ise fiyat yüksek gelebilir. Ancak baskı adedi yüksek olan yerler için uygundur.

Firmamız mevcut makine stoklarına göre ortalama 5 gün içinde kurulum yapılabilir.

Genellikle kullanılan makineler 2. El dir. Fiyat olarak uygundur. Yeni makine müşteri tercihine göre teklif edilebilir. Fiyatları ve sözleşme süreleri farklılık gösterebilir.

Kiralık yazıcı ve fotokopi makinesi kiralama paketleri bir kullanım sözleşmesi ile verilir. Bu sözleşmede kullanım süresi başlangıç ve bitim tarihleri belirtilir.

Avantajlı Kullanım Paketleri

Şirketlerin kısa dönemli geçici işleri için 6 aydan 15 aya kadar kiralama yapılabilir. Bunun için ortalama aylık yazdırma ve kopyalama adedini bize bildirerek marka model ve fiyatlandırma tablosu hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşteri onayını takiben en kısa sürede kurulum yapılır. Kurulum yapılmadan önce müşteri çalışma alanı, kullanıcılar ve bilgisayar altyapı kontrolünün sağlanması gerekebilir. Uygun olmayan ortamlar (Şantiye v.b. konteyner tipi ofis yapıları, toz güneş ve nem gibi ortam olumsuzlukları) olumsuz olarak değerlendirilir. Kurulumdan önce kullanıcının kiralık yazıcı kullanım sözleşmesinin nüshası gönderilerek incelemesi sağlanır.

Kurumsal tipteki çok kullancılı ve iş hacmi yüksek olan yerlerde uzun dönemli kiralama tercih edilmektedir. Uzun dönemli sözleşmeler tercih edilerek düşük sayfa maliyeti elde edilebilir. Birden fazla olan makine istekleri için özel fiyat teklifi sunulur. A4 – A3 Siyah beyaz ve renkli kiralık makine ihtiyaçlarınızda bize ulaşarak güncel ve size özel fiyat teklifi alabilir, marka model ve makine özellikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.