kizilay fotokopiservis banner

KIZILAY Yazıcı Tamiri ve Toner Kartuş

Lazer sistemli yazıcılara servis destek hizmeti Kızılay’da firmamız tarafından verilmektedir. HpSamsung ve Xerox başta olmak üzere tüm markaların bakım ve onarımı Elmakser Elektronik’te garantilidir. Bakım onarım ve toner kartuş isteklerinizi web üzerinden ve telefonla iletiniz. Müşteri yerinde verilecek bakım onarımlar servis programına alınarak en kısa sürede gerçekleştirilir. Yerinde yapılamayan arızalar ve kapsamlı genel bakım işleri servis merkezinde yapılır. Zaman alacak işlerde geçici makine kurulumu yapılabilir. Nokta vuruşlu OKI / EPSON printer tamiri ve sarf malzemeleri firmamızdan temin edilebilir. 2. EL yazıcılarınız değerinden alınır.

Firmamızda yeni yazıcı satışı yapılmamaktadır. Bu ürünleri internet üzerinden veya teknoloji mağazalarından inceleyerek en uygun fiyat ve model bilgisi elde edilebilir. 2. El lazer yazıcılar günlük değişen stoklarla bakımlı ve garantili olarak verilir.

Lazer yazıcınız için orjinal / muadil sarf malzemeleri size özel indirimlerle firmamızdan temin edilebilir. Adetli malzeme siparişlerinde ücretsiz adrese teslim imkanı sağlanmaktadır.

KIZILAY YAZICI ve FOTOKOPİ MAKİNESİ KİRALAMA FİYATLARI

Son yıllarda daha fazla tercih edilen kiralama sistemi bir makineyi satın alarak kullanmaktan daha ekonomik olabilmektedir. Kızılay’daki ofisinizde siyah beyaz ve renkli yazdırma ve kopyalama hacmi fazla ise sayfa başına ödemeli düşük birim fiyatlarla kiralık bir cihazı hemen kullanmaya başlayabilir her şey dahil paketlerimizle sorunsuz çalışma ortamı sağlayabilirsiniz. Yazıcı kiralama fiyatları aylık kullanım hacmine göre değişmektedir. Siyah beyaz cihazlar TL üzerinden, renkliler ise döviz bazlı olarak birim sayfa fiyatları belirlenir. A4 ve A3 çok fonksiyonlu son sistem makinelerimiz parça ve sarf malzeme dahil sistem ile daima yüksek kalitede baskı ve verimli çalışma imkanı sunar. Bilgi için İletişim Formu veya telefonla bize ihtiyaçlarınızı bildirerek fiyat teklifi alabilir uygun şartlarla bir yazıcı kiralayabilirsiniz.

etiketler: kizilay, kızılay, yazıcı, printer, fotokopi, kiralık, kiralama, yazıcı kiralama, fotokopi kiralama, fiyat

KIZILAY FOTOKOPİ TEKNİK SERVİSİ

Ofisinizde kullandığınız fotokopi makinesinin markası RICOH veya KYOCERA marka ise teknik destek almak için bizi arayın. Bu markaların muadilleri de (Gestetner, Rex Rotary, Nashuatec, Infotec, Utax, Mitaco, Olivetti, Ta, Olimpya) servis kapsamındadır. Kızılay’da deneyimli teknik servis hizmeti veren firmamız, her türlü sarf malzeme satışı konusunda da uygun fiyatları ile yanınızdadır. Yerinde arıza tesp iti, gün içinde hızlı destek ve kaliteli işçilik Elmakser’ de. İlgili markaların 2. El arızalı veya kullanım dışı fotokopi makineleri değerinden alınmaktadır. Model numarasını veya bir fotoğrafını bize ileterek fiyat alabilirsiniz.

Kartuş Toner Kızılay Firmaları

Fabrikasyon yeni muadil toner kartuşları birçok marka ve model için uyumlu ve garantilidir. Kullanıcılar sorunsuz baskılar almak için son dönemlerde toner dolumu yerine bu ürünleri tercih ederek verimli çalışmayı sağlamaktalar. Muadil toner kartuşları fabrikasyon hatalara karşı değişim garantilidir. Siyah beyaz lazer yazıcınızda bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Renkli yazıcılarda ise muadil tonere uyumsuz olan modeller önceden müşteriye bildirilerek hem para kaybı hem baskı ile ilgili sorunlar önlenmiş olur. Online toner siparişinizi buradan verebilirsiniz.