kyocera driver link foto
Kyocera yazıcı tamir

KYOCERA Yazıcı Tamir Servisi

Piyasada yaygın olarak kullanılan Kyocera ve grubun diğer muadil markaları (Utax, Mitaco, TA Adler, Olivetti, Olimpya, Yumi) cazip makine fiyatları, düşük arıza oranı ve kopya maliyeti ile ön planda yer almakta. Kyocera geliştirdiği modellerle sektörde en yüksek ömürlü yedek parça ve en düşük servis ihtiyacı isteyen makine performansını yakaladı. Kyocera fotokopi ve yazıcıların, bu konuda rakiplerinden daha ön planda olması ile tüm dünyada yüksek satış rakamlarını yakalayarak üst sıraları zorladı. Kyocera Türkiye’de yukarıda belirtilen muadil alt markaları ile birlikte satılmaktadır.

Bu markalar üretici Kyocera’ dan almış olduğu makineleri kendi marka etiketi ile distribütörlüğü olduğu ülkelerde satışa sunmaktadır. Güncel satışta olan Kyocera makine modelleri hakkında bilgi için Kyocera Türkiye web sayfasını ziyaret edebilir yeni makine ihtiyaçlarınızda teklif alabilirsiniz. Firmamızda Kyocera ve diğer alt markalarının yeni makine satışı yapılmamaktadır. Elmakser çalışmalarını kiralama konusunda arttırmakta cazip kullanım paketleri ile kullanıcılara ulaşmaktadır.

Kyocera fotokopi makinalarının arıza kodları ve açıklamalarını ▷ buradan inceleyebilir cihazınızda oluşan sorunlarla ilgili çözüm sağlayabilirisinz.

KYOCERA YAZICI KİRALAMA

Ofisinizde yoğun şekilde döküman sirkülasyonu bulunuyor ve kopyalama yazdırma tarama e-mail faks gibi fonksiyonlar kullanılıyorsa kiralama en kolay ve ekonomik çözümdür. Bu sistemde kağıt hariç olmak üzere tüm sarf malzeme ve yedek parçalar ile teknik servis hizmeti kiralama fiyatına dahildir. Ek bir makine kira bedeli alınmamaktadır. Sayfa başına kullandığınız kadar ödeme yaparak son sistem makinelerimizle siyah beyaz ve renkli yazdırma-kopyalama işlerinizi düzenli ve sorunsuz hale getirebilirsiniz.

Kiralamada kullandığımız bir marka olan Kyocera, yüksek baskı kalitesi ve tüm işlevlerin bir arada olduğu modellerle tüm işlerin tek bir noktada kolayca ve hızlı şekilde yapılmasını sağlar. Birden fazla olan makine ihtiyaçlarınıza ve aylık kullanım kapasitenize göre size özel fiyat teklifi sunulur. Kiralık bir makine istekleri, bazı uygun olmayan çalışma ortamları (Konteyner tipi şantiye yapıları ve bazı sanayi bölgesi işyerleri v.b) haricinde olumlu olarak değerlendirilmektedir. Ankara bölgesi dışına kiralama servisi yapılmamaktadır. Okullar ve kırtasiye kopyalama merkezlerine kiralama hizmetimiz yoktur. Bilgi için bize ulaşarak ortalama aylık yazdırma ve kopyalama kapasitenizi bildirin. En uygun fiyatları alın.

KYOCERA 2. EL Alım Satımı

Ankara’da 2. el Kyocera grubu fotokopi ve yazıcıların alımı yapılır. Satmak istediğiniz çalışır durumda veya arızalı olan Kyocera makinenizin modelini veya bir fotoğrafını bize iletin. Cihazın aksamlarının ve genel durumunun tesbitine göre fiyat teklifi verilir.

KYOCERA TONER FİYATLARI

Kyocera makineniz için en uygun fiyat ve kalitetede muadil toner kartuşları Elmakser‘de. SB ve Renkli her tipteki yazıcı ve kopyalayıcı tüketim malzemeleri orjinal ve muadil olarak satılmaktadır. Firmamız en iyi baskı kalitesi ve yüksek performans için orjinal toner tavsiye eder. Özellikle Kyocera renkli cihazlarda muadil tonerler sorun yaratmakta ve para ve zaman kaybına yol açmaktadır. Renkli Kyocera modellerinde muadil toner satışı ve dolum u yapılmamaktadır. Siparişlerinize adrese teslim imkanı sağlanmaktadır.