mamak yazıcı tamiri

MAMAK Yazıcı Tamiri ve Toner Servisi

Mamak yazıcı tamiri Altındağ bölgesinde büro makineleri konusunda hizmet sağlayan Elmakser, ofis ortamında kullanılan her türlü elektronik donanımla ilgili satış, kiralama, sarf malzeme ve servis desteği isteklerini gün içinde karşılamaktadır. Fotokopi makineleri ve Lazer yazıcılarla ilgili arıza, bakım, kiralama ve toner kartuş ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla Elmakser’den karşılayabilir yerinde servis isteğinde bulunabilirsiniz. En yaygın olarak kullanılan markalardan HPSamsungXeroxRicohKyocera, başta olmak üzere küçük yazıcı grubunda tüm lazer tonerli modellere destek verilmektedir.

ELMAKSER Elektronik, ilgili markaların yetkili servisi değildir. Garanti kapsamında olan cihazlarınıza destek almak için Ankara bölge garanti merkezi ile iletişim sağlayınız. Ayrıca HP, Epson, Canon v.s. mürekkep kartuşlu, doldurmalı, tanklı, bitmeyen kartuşlu yazıcılara servis hizmeti verilmemektedir. Bu tip cihazlara mürekkep kartuş ihtiyaçlarınız için Online sitemizi ziyaret ediniz.

Elmakser, toner dolumu yerine uygun fiyatlı muadil ürünleri tavsiye eder. Dolum fiyatına çok yakın fiyatlarla sıfır garantili fabrikasyon toner kartuşları kullanarak baskı kalitesindeki sorunları en aza indirin.

Mamak RICOH Fotokopi Teknik Servisi

Mamak bölgesi RICOH grubu fotokopi teknik servisi Elmakser, sözleşmeli – ücretli uygun fiyatlı tamir bakım hizmetleri müşteri yerinde, kapsamlı bakım onarımlar ise servis merkezinde sağlanmaktadır. Ricoh grubuna dahil diğer markalar ; Rex RotaryNashuatecGestetnerLanierInfotec ‘dir. Bu markaların 2. el alımı da güncel değerinden yapılmaktadır.

Mamak KYOCERA Servisi

KYOCERA ve gruba dahil diğer markalar ; Utax, TA, Olivetti, Olympya, Mitaco, Yumi fotokopi makineleri için tamir bakım ve sarf malzeme satışı Mamak’ta Elmakser tarafından yapılmaktadır. Her türlü destek ihtiyaçlarında firmamızla iletişim sağlayarak size özel çözümler için teklif alabilir deneyimli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Mamak Kiralık Yazıcı

Döküman sirkülasyonu fazla olan yerlerde kiralık yazıcı kullanmak oldukça avantajlıdır. Kağıt hariç herşey dahil sistem, sayfa başına ödeme yaparak kullanılan miktar kadar ödeme yapmayı sağlar. Cihazlara ait tüm sarf malzeme, yedek parça ve teknik servis hizmeti ücretsiz olarak verilir. Ofisinizin ortalama aylık SB ve renkli yazdırma / kopyalama sayısını bildirerek fiyat teklifi alabilir, onaylamanız durumunda hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.