Nashuatec
nashuatec banner1

NASHUATEC FOTOKOPİ SERVİSİ

Bir RICOH grubu üyesi olan NASHUATEC, Ricoh üretimi cihazları uzun yıllardır kendi markası ile satışa sunarak pazar payı elde etmiş bir markadır. Geçmiş yıllardaki model serisi yaygın olarak kullanılan Nashuatec fotokopi makinelerine Ankara’da teknik servis hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Servis istekleri programa alınarak bölge genelinde müşteri yerinde yapılmakta servise alınması gereken cihazlar da firma merkezine götürülmektedir. Nashuatec fotokopi makinenizin arıza ve bakım onarım ihtiyaçlarını iletişim formu yada telefonla bildirebilirsiniz. Sözleşmesiz servis hizmeti alan kullanıcılar için Ankara içi her bölgeye sabit ücret alınmaktadır. Yedek parça hariçtir ve müşteri fiyat onayı ile servis ücretine ilave edilir.

Nashuatec toner

Nashuatec toner kartuşlarını orjinal ve muadil olarak güncel en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Nashuatec – RICOH model karşılık tablosunu incelemek için tıklayınız. Orjinal RICOH Toner fiyat listesi için tıklayınız.

NASHUATEC FOTOKOPİ KİRALAMA

Kiralama sistemi son yıllarda yaygın olarak tercih edilmektedir. ELMAKSER olarak kiralık fotokopi ve yazıcılarda RICOH grubu cihazları kullanmaktayız. Nashuatec modelleri de kiralık kullanım için verilmektedir. Nashuatec, yüksek kapasiteli profesyonel tip cihaz modelleri ile her ölçekteki ofis ihtiyacının karşılanmasını sağlayarak yazdırma ve kopyalama işlerinde konfor sağlar. Her türlü kullanım malzemesi firmamıza ait olan sayfa başı ödemeli kiralama fiyatları hakkında bilgi için iletişim

NASHUATEC 2. EL Alım Satım

Kullanım dışı ihtiyaç fazlası çalışır veya arızalı durumda bulunan 2. EL Nashuatec makinelerinizi firmamızda değerlendirebilirsiniz. Model numarasını ve fotoğrafını bize ileterek hemen fiyat alabilir cihazın adresinizden alımını isteyebilirsiniz.