Oki yazıcı servisi

OKI YAZICI SERVİSİ

OKI, Geliştirdiği Led yazma kafası teknolojisi ile tüm markalar arasında en yüksek kalitede baskı imkanına olanak sağlamaktadır. Orjinal OKI sarf malzemeleri kullanarak 1200 x 1200 dpi çözünürlüklü mükemmel derecede mono ve renkli baskılar alabilir yüksek baskı teknolojisinin keyfini çıkarabilirsiniz.

OKI Lazer yazıcıların belli periyotlarla yapılması gereken periyodik bakımları ve arızalı durumdaki cihazları garantili olarak onarılmaktadır. Ankara’da OKI markalı lazer yazıcınıza uygun fiyatlı ve deneyimli teknik servis hizmeti almak için web üzerinden veya telefonla teknik destek bildiriminde bulunabilirsiniz.

Müşteri yerinde yapılabilecek sorunlar için yerinde servis imkanı verilmektedir. Servis merkezine alınması gereken cihazlar en kısa sürede onarım yapılarak ücretsiz teslimatı sağlanır.

Ankara OKI yazıcı servisi Elmakser, bölge genelinde etkin ve kullanıcı memnuniyeti odaklı destek hizmetleri sunar.

İĞNELİ DOT MATRIX, NOKTA VURUŞLU YAZICILAR

Nokta vuruşlu yazıcılar, bir veya daha fazla nüshalı karbonlu veya otokopili sayfalara baskı yapmak için kullanılır. Bu yüzden bu cihazlara form yazıcıları denir. Ön sayfada yer alan bilgilerin arkadaki sayfalara aktarılması gereken türdeki belgeleri (Fatura v.b.) sık kullananan bir işletme iseniz, bir nokta vuruşlu yazıcı htiyacınız olan tek şeydir. Lazer yazıcıların aksine, bir nokta vuruşlu yazıcı sürekli servis desteğine ihtiyaç duymaz. Nokta vuruşlu yazıcılar çok dayanıklıdır ve yazma kafası milyonlarca karakter basabilir. Olumsuz tarafı ise, nokta vuruşlu yazıcılar gürültülü çalışma özelliği gösterdiği için, ofis ortamında sessizliğe ihtiyacınız varsa bunun göz önünde bulundurulması gerekir.

OKI DOT MATRIX SÜREKLİ FORM YAZICI BAKIM ONARIMI

OKI, tüm dünyada yüksek baskı kalitesi ve dayanıklı sürekli form yazıcıları ile bu pazarın lideri durumundadır. En popüler modeller ML serisi 3320, 3321, 3390, 5520, 5521, 5590, 1120, 1121 v.b. ‘dir. Her model OKI matrix printer tamiri Elmakser’de garantili olarak yapılmaktadır. OKI yazıcıların mekanik yedek parçaları ve ribbon şeritleri satışı firmamızdan temin edilebilir. Stoklarımızdaki güncel olarak değişen 2. el OKI yazıcılar bakımlı ve garantili olarak satışa sunulmaktadır.

OKI TONER KARTUŞ ORJİNAL SARF MALZEME SATIŞI

OKI yazıcılar, özellikle renkli lazer yazıcılar orjinal sarf malzeme kullanımını zorunlu kılmaktadır. Piyasadaki muhtelif çok sayıda muadil ürün seçeneği olmakla birlikte uyum sorunu yaşanmaktadır. OKI yazıcılarda muadil toner tercihi bazı siyah beyaz modellerde tam uyum sağlamasa da yaygın olarak kullanılmaktadır. Düşük kalitede baskı veren bu ürünler, Drum ve fuser ünitesinin daha sık arızalanmasına yol açarak bakım onarım veya değişim ihtiyacı gerektirmektedir.

Firmamız OKI cihazlarda muadil veya dolum toner kullanımını tavsiye etmemektedir. Sorunsuz ve yüksek kalitede baskılar almak için orjinal OKI tüketim malzemelerinin satışı güncel size özel fiyatlarla yapılmaktadır. Orjinal OKI toner fiyatları için tıklayınız. İndirimli fiyatlar için firmamızla iletişim kurunuz.

Orjinal OKI sarf malzemeleri, sürekli yüksek sayıda ve en iyi kalitede baskılar almayı sağlarken cihazınızın diğer aksamlarının genel performansını düşürmez. OKI Toner Drum (Image Unit), Fuser Unit, Transfer Belt, Atık Toner Kutusu, Printhead ve diğer parçalar Elmakser’de en uygun fiyatlarla satışta.