Ostim Yazıcı Tamiri

Ostim Yazıcı Tamiri ve Kiralama Servisi

Ostim yazıcı tamiri ve destek hizmetleri konusunda Ostim’de en çok tercih edilen bilişim firması olan Elmakser, bölge genelinde garantili ve deneyimli servisler vermektedir. Her marka lazer sistemli cihazınızın bakım onarımı ve tüketim malzemeleri için bize web üzerinden de anlık bildirim gönderebilir ihtiyaçlarınızı hızlı şekilde karşılayabilirsiniz. Yerinde servis hizmeti sadece fonksiyonlu lazer yazıcılar için verilmektedir. Nokta vuruşlu OKI ve EPSON marka sürekli form yazıcılarının onarımı ve yedek parça satışı firmamızda yapılmaktadır.

Firmamızda mürekkep püskürtmeli, bitmeyen kartuşlu, tanklı doldurmalı tip yazıcı tamir bakımı yapılmamaktadır.

Ostim Toner

Her model için uyumlu muadil ekonomik toner seçenekleri ve orjinal toner kartuşları size özel fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Bir adetten fazla olan sarf malzeme isteklerinizde adrese teslim imkanı sağlanmaktadır. Elmakser’de lazer toner dolumu yapılmamakta bunun yerine dolum fiyatına çok yakın muadil garantili ürünler tavsiye edilmektedir.

Ostim Yazıcı ve Fotokopi Kiralama

Kiralama konusunda size özel tekliflerle son sistem cihazlarımız çalışmaya hazır. Her özelliğe sahip olan yüksek kapasiteli makinelerimize sayfa başı ödemeli veya aylık sabit ücretli kotalı olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Ofisiniz kapasitesine göre model seçimi yapılarak hemen kurulum yapılır. Kiralık yazıcı Ankara fiyatlarımıza her şey dahildir. Müşterinin kağıt haricinde sorumluluğu yoktur.

Kotalı sistemde aylık sabit kira ücretine dahil olarak belli sayıda ücretsiz kullanım hakkı verilir. Fiyat değişmez sabittir. Sayfa başı sistemde ise aylık sabit ücret olmadan kullanılan sayfa başına ücret ödenir. Bu ücret değişken olup toplam kullanım sayısına göre fiyatlandırma tablosundan belirlenir. Düşük kullanım birim sayfa fiyatını arttırır. Fiyatlandırma tablosunu kurulumdan önce müşterinin incelemesi sağlanır.

İşyerinizin aylık tahmini baskı kapasitesini bize iletrek size özel fiyat ve cihaz model bilgisini alabilirsiniz.

Ostim Fotokopi Teknik Servisi

Dijital fotokopi makineleri teknik servisi olarak Ostim’de hizmet sağlayan firmamız, RICOH ve grubu (Nashuatec, Gestetner, Rex Rotary, Lanier, Infotec, Savin) cihazlar ile KYOCERA ve grubu (Utax, Olivetti, TA, Mitaco, Olympya, Yumi) makinelere deneyimli destek hizmeti vermektedir. Bu cihazların bakım onarım, 2. El ve sarf malzemeleri en uygun fiyat teklifleri ile Elmakser’de. Fotokopi grubunda müşteri yerinde servis hizmet verilir. Servis bildirimlerinizi web üzerinden veya telefonla bildiriniz.

Teknik servis hizmerimiz servis başına ücretli veya yıllık bakım sözleşmeli olarak yapılmaktadır. Parça hariç olarak sabit servis ücreti uygulanır. Yerinde tesbit yapılarak gerekli olan parça değişimleri müşteriye bildirilir.

RICOH ve KYOCERA markalı toner kartuşları orjinal ve muadil olarak Elmakser’den temin edilebilir.