öveçler yazıcı tamiri

Öveçler Yazıcı Tamiri Servisi

Tüm markaların lazer tipteki yazıcı modellerine teknik servis, 2. el, kiralama ve sarf malzeme konusunda Öveçler Yazıcı Tamiri hizmet sağlayan firmamıza ulaşmak için iletişim formunu kullanabilirsiniz. Teknik destek ve sarf malzeme bildirimleriniz hızlı şeklide karşılanır. Fonksiyonsuz lazer yazıcılar ve mürekkep kartuşlu cihazlar için yerinde servis verilmemektedir.

HP, Samsung ve Xerox markaları başta olmak üzere tüm lazer tonerli yazıcıların tamiri Öveçler’de en uygun fiyat ve garantili bakım onarım imkanı ile Elmakser’de. Orjinal lazer toner kartuşları size özel indirimli fiyatlarla satılmaktadır. Sarf malzeme istekleriniz adrese teslim edilir.

Öveçler Yazıcı Onarımı Toner Dolumu

OKI ve EPSON markalı nokta vuruşlu sürekli form yazıcılarının bakım onarımı da firmamızda yapılmaktadır. Öveçler yazıcı onarımı toner dolumu Elmakser’ de en iyi fiyatlarla size özel tekliflerle.

Son dönemlerde sıkça tercih edilen bitmeyen kartuşlu tanklı doldurmalı cihazlar için servis desteği verilmemektedir.

Yazıcı Kiralama Ankara

Her özeliğe sahip son sistem makinelerimiz, yüksek kapasitede kaliteli baskılar almaya imkan verir. Kiralama sistemi, yoğun şeklide yazdırma ve kopyalama yapan işyerleri için idealdir. Kiralama fiyatına tüm malzeme ve servis hizmeti dahildir. Sayfa başı sistemde kullanılan miktar kadar ödeme yapılır. Kotalı sistemde de aylık sabit ücret ve bu ücrete dahil olan ücretsiz kullanım sayısı verilir. Aylık 1000 sayfadan 50000 sayfaya kadar olan işler için en uygun model seçimi yapılarak hemen kurulum imkanı sağlanır.

Kiralık yazıcı kullanım fiyatları aylık yapılan baskı adedine göre değişir. Düşük adetteki kullanımlar birim sayfa maliyetini arttırabilir.

Size özel bir teklif almak için ofisinizin ortalama siyah ve renkli baskı kapasitesini bize iletiniz.

Öveçler Fotokopi Servisi

Elmakser, RICOH ve KYOCERA markalı fotokopi makinelerinin teknik destek hizmetini Öveçler’de yerinde servis imkanı ile sunmaktadır. Bu markaların alt grup üyeleri de (Gestetner, Rex Rotary, Nashuatec, Lanier, Infotec, Utax, Mitaco, Olympya, Olivetti, TA, Yumi) servis kapsamındadır. Fotokopi cihazınızın bakım onarımı servis başına ücretli veya yıllık bakım sözleşmeli olarak yapılır. Yerinde arıza tesbiti ile uygun fiyatlı sarf malzeme yedek parça satışı Öveçler’de Elmakser’de.

2. El çalışır veya arızalı durumdaki fotokopi makineleriniz güncel değerinden satın alınmaktadır. Cihazınızın marka ve model bilgisini bildirerek en yüksek fiyatlarla satabilir veya başka bir model ile değişim yapabilirsiniz.

RICOH orjinal tüketim malzemeleri fiyat listesi için tıklayınız. İndirimli fiyatlar için iletişim sağlayınız.