rexrotary banner1

REX ROTARY Yazıcı Servisi

Ankara’ da REX ROTARY Yazıcı servisi olarak hizmet veren ELMAKSER, sözleşmeli veya servis başına ücretli uygun fiyatlı seçenekleri müşterilerine sunmaktadır. RICOH grubu üyesi olan Rex Rotary, kendi marka adı altında yüksek teknoloji ürünü ofis cihazlarının satışını tüm dünyada yapmaktadır. Türkiye’de de geçmiş yıllardan itibaren önemli bir pazar payı yaratmayı sağlamış Rex Rotary, ofis tipi ve profesyonel kullanımlar için üretilen modelleri iş hayatına sunmuştur. Yüksek kapasite ve üstün kalite baskılar yapabilen Rex Rotary fotokopi makineleri ve yazıcıların ihtiyaç duydukları düzenli periyodik bakımlar firmamız tarafaından sağlanmaktadır. Bölge genlinde müşteri yerinde servis verilir. Servis fiyatları sabit olup yedek parça hariç olarak uygulanır. Tesbiti yapılan değişmesi gerekli parçalar müşteri onayına sunulur ve değişimi yapılır. Rex Rotary makinenizin orjinal toner ve yedek parçaları için RICOH ürünleri verilmektedir. Rex Rotary – RICOH model karşılık tablosu için tıklayınız.

Diğer grup markaları : GestetnerLanierNashuatecInfotec

Rex Rotary Toner

Orjinal RICOH sarf malzemeleri için fiyat listemizi buradan inceleyebilir güncel indirimli fiyatlar için online sitemizi ziyaret edebilir ve sipariş verebilirsiniz.

REX ROTARY 2. EL makineler alım satım

REX ROTARY markalı 2. el fotokopi cihazları firmamızda değerlendirilmektedir. Satmak istediğiniz çalışır veya arızalı durumda olan makinenizin model numarasını bildirerek fiyat tesbiti isteyebilirsiniz. 2. EL fotokopi makineleri cihazın genel durumuna göre fiyatlandırılmakta parça durumu, numaratör ve genel kondisyonuna göre tesbit edilmektedir.

REX ROTARY Kiralık Fotokopi makinesi

Rex Rotary, kiralık cihaz servisinde kullandığımız markalar arasında yer almaktadır. Her kapasiteki iş yüküne uygun yüksek verimli ve çok işlevli Rex Rotary fotokopi makinesi modelleri, ofis ortamında yazdırma ve kopyalama işlemleri için güvenilir seçenek sunar. Kiralama sistemi müşteri ihtiyacına göre belirlenen modelin sayfa başına ödemeli kullanımını sağlar. Döküman sirkülasyonu fazla olan yerlerde kiralık fotokopi makinesi kullanmak ekonomik bir seçenektir. Sayfa başına düşük birim fiyatlar ve kağıt hariç herşey dahil olan sistemi cazip kılmaktadır. Firmamız profesyonel kullanım haricindeki (Kırtasiye, kopyalama merkezi ve okullar) kullanıcılara Rex Rotary fotokopi makinelerini kiralık olarak vermektedir.

etiketler: tags: ankara, rex rotary, yazıcı, fotokopi, servis, tamir, teknik servis, tamir servisi, 2 el, toner, kartuş, fiyat, parça, fiyatları