ricoh yazıcı servis
ricoh yazıcı servis

RICOH Yazıcı Servis ve Malzemeleri Elmakser’ de

ELMAKSER, RICOH ofis makineleri Ankara bölge teknik servisi olarak her türlü destek ihtiyaçlarınızda hizmet sağlamaktadır. RICOH grubu olarak bilinen diğer markalar ; GestetnerNashuatecRex RotaryInfotec ve Lanier ‘de destek kapsamındadır. Dijital seri eski ve yeni tüm RICOH modelleri için arıza ve toner yedek parça isteklerinizi bildirerek uygun fiyatlarla teknik servis hizmeti alabilirsiniz. RICOH yeni makine satışı yapılmamaktadır. Ricoh’ un iyileştirilmiş baskı altyapısı ve iş süreci esnekliği sayesinde zamandan ve paradan tasarruf edebilir, aynı zamanda inanılmaz derecede kullanım kolaylığı sayesinde çalışanlarınızın verimliliğini de artırabilirsiniz. RICOH yazıcı servis desteği, yeni cihaz model ve fiyat bilgisi için RICOH Türkiye web sitesini inceleyerek müşteri hizmetlerinden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ankara’nın her bölgesine yerinde servis imkanı verilmektedir. Ücretli servis fiyatları her bölge için sabit olup parça hariç olarak uygulanmaktadır. Yerinde onarımı mümkün olmayan arızalarda cihaz servis merkezine alınarak tamir bakımı yapılır. Onarımı zaman alabilecek veya parça bekleyen makinelerin yerine geçici kullanım için cihaz kurulabilir. RICOH yazıcı ve fotokopi makinesi modelinin muadil ve orjinal tüketim malzemeleri satışı da yine yerinde teslim imkanı ile yapılmaktadır. Orjinal RICOH malzemeleri fiyatlarını incelemek ve size özel güncel indirimli fiyatlarını görmek için tıklayınız.

etiketler: tags: ankara, ricoh, rico, rikoh, fotokopi, yazıcı, tamir, servis, teknik servis, toner, kartuş, ricoh toner, ricoh makine, fiyat

RICOH Fotokopi Makinesi Yazıcı Kiralama

Son yıllarda daha çok tercih edilen kiralık makine kullanımı, cazip kullanım şartları ile ELMAKSER‘de sunulmaktadır. Kullanılan sayfa başına ödemeli olarak verilen A4 ve A3 SB / Renkli makineler herşey dahil sistemi ile ekonomik bir seçenek sağlamaktadır. Kiralık makine kullanımında sayfa başı ücretine tüm sarf malzeme, yedek parça ve makine işletim giderleri ile teknik servis tamir bakımlar dahildir. Kağıt kullanıcıya aittir. Aylık yazdırma ve kopyalama hacminize göre size özel model ve fiyat teklifi verilir.

Kiralama hizmeti yalnız Ankara içi yapılmakta olup bölge dışına makine verilmemektedir. RICOH fotokopi makinesi ve yazıcıları kiralamada kullandığımız yüksek kalitede baskı ve kopyalama imkanı veren cihazlardır. Güncel makine stoklarımıza göre size en uygun bir veya birden fazla cihazı hemen kullanmaya başlayın. En düşük sayfa başı fiyatları ile ofisinizde ekonomik bir fark yaratın. Kiralama sistemi hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Orjinal RICOH Toner ve Tüketim Malzemeleri

RICOH Masaüstü küçük yazıcılardan yüksek model çok işlevli kopyalayıcı serisine kadar tüm modellerin orjinal Ricoh toner kartuşları, drum üniteleri, Baskı Makinesi Master ve Ink Mürekkepleri ve diğer sarf malzemelerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Fiyat listemizi buradan inceleyebilir ürün kodu ile fiyat bilgisini görebilirsiniz. İndirimli fiyatlar için iletişim formunu kullanarak veya telefonla teklif alın.

RICOH ARIZA KODLARI VE AÇIKLAMALARI

Ricoh yazıcı bilgisayara nasıl bağlanır

RICOH markalı fotokopi makinesi ve çok fonksiyonlu yazıcıları çok sık olmasa da düzensiz bakım, düşük kalitede sarf malzeme kullanımı ve çevresel faktörler nedeni ile ekranda arıza kodu görüntüleyerek çalışmayı durdurur. Bu durumda bir teknisyen yardımı gerekse de bazı hatalar kullanıcı tarafından geçici olarak giderilebilir. Makine ekranında görüntülenen hata kodunun açıklamasını inceleyerek sorun gidermeyi deneyebilir ve servis yardımı için iletişime geçebilirsiniz. Arıza kodalar tablosu için tıklayınız. Ricoh yazıcı bilgisayara nasıl bağlanır çözümü ve bağlantı sorunları için telefonla yardım alabilirsiniz.

Ricoh yazıcı driver

Sahip olduğunuz Ricoh cihazları için cihaz sürücüleri veya başka kullanışlı yazılımlar mı arıyorsunuz? Ricoh yazıcı windows driver sürücülerini indirmek için Ricoh Support adresinden işletim sisteminiz için olan yazılımı seçerek indirebilirsiniz. Ricoh yenilikçi yazılım ve uygulamaları, belge ve cihaz kullanım ömrü boyunca belge ortamınızı her açıdan geliştirmek için tasarlanmıştır. Üretkenliği artırmanız, iş akışınızı düzenlemeniz, maliyetleri kontrol etmeniz, mobil ve esnek çalışmayı kolaylaştırmanız ya da belge güvenliğini artırmanız için işletmenize özel mutlaka bir çözüm vardır.

Mobil yazdırma ve paylaşım yazılımları, hareket halindeyken esnek, güvenli yazdırma ve belge paylaşımı sağlar. Bu yazılımlar personele, parola ve şifre korumalı belge seçenekleriyle bilgiye güvenli erişim sunarak baskı görevlerini bu bir dizüstü bilgisayar, akıllı telefon ya da tablet gibi istedikleri bir aygıttan gönderme serbestliği sağlar.

etiketler: tags: Ankara Gestetner Servisi, Rex Rotary Servisi, Nashuatec Teknik Servisi, Lanier Servis, Infotec Servisi