samsung driver link foto 2 1
Samsung yazıcı servisi

SAMSUNG Yazıcı Servisi

Güney Kore teknoloji devi Samsung, hem ev hem de ofis kullanıcılarının ihtiyaçlarını etkili bir şekilde destekleyebilecek yazıcılar oluşturmak için bilgisayar, akıllı telefon ve mobil cihaz pazarlarındaki uzmanlığını kullanıyor. Her zaman yenilikçi Samsung, Android işletim sistemi tarafından desteklenen dünyanın ilk yazıcı da dahil olmak üzere birçok sektörde ilkleri yarattı. Samsung, yüksek performans ve mükemmel tasarımla çevre dostu yazıcılar üretmekle ünlüdür. Bu, onları yeni bir makine satın alımınızda seçmeniz için mükemmel bir baskı markası yapar. Samsung yazıcının en önemli avantajlarından biri, markanın sürekli olarak mükemmel performans gösterdiğinin bilinmesidir. Güvenilir olmanın yanı sıra, makineleri birçok farklı cihazla uyumludur, bu da birçok personel üyesinin makineye bağlanması gereken bir ofis ortamı için mükemmeldir.

Samsung çok işlevli yazıcılar serisi, yazdırma, kopyalama, tarama ve fakslama görevlerini en yüksek standartlarda gerçekleştirebilen yazıcıları içerir. Tüm günlük ofis görevlerini tek bir sezgisel makinede kolaylaştıran hepsi bir arada yazıcılar, sorunları en aza indirmeye ve tutarlı bir çıktı standardı sağlamaya yardımcı olabilir. Bununla birlikte, Samsung renkli yazıcılar, maliyet avantajlı bir makine kullandığınızı bildiğinizden emin olmanızı sağlayan, sayfa başına çok uygun bir maliyetlere sahiptir.

SAMSUNG VE HP

HP, 2017′ de Samsung Electronics’in yazıcı bölümünü 1.05 milyar dolar karşılığında satın aldığını duyurdu. Böylece Samsung yazıcıların üretimi ve tüm patent hakları HP’ ye geçmiş oldu. HP bu satın alma ile Samsung yazıcı departmanı varlıklarının tüm dünyada tamamına sahip oldu. HP yetkilileri, bu satın alma ile baskı alanındaki liderliğimizin daha da geliştirilmesi için yeni teknolojiler ve stratejiler geliştirip yeni pazarlara açılacağız açıklamasını yaptı. HP bundan sonraki dönemde, fotokopi makinesi sektörünün domine ettiği A3 ebatlı cihaz pazarında, Samsung teknolojisi ile daha da geliştirilmiş A3 ürünler oluşturarak fotokopi makinesi üreticilerine rakip olmayı planladığını ve A3 yazıcı pazarında 55 milyar dolarlık bir fırsat bulunduğunu bildirdi. Samsung toner uyum tablosu

SAMSUNG Yazıcı Servisi Ankara

Samsung lazer yazıcı tamir bakım ve diğer destek hizmetleri Ankara’ da Elmakser tarafından verilmektedir. Arızalı Samsung yazıcılarınızı servis merkezimize getirebilir veya adresinizde destek alabilirsiniz. Samsung yazıcı bakım onarımı uygun fiyat ve garantili olarak yapılmaktadır. Arıza bakım ve sarf malzeme istekleriniz gün içinde hızlı şeklilde karşılanır. Elmakser Elektronik, geniş müşteri portföyü ile Ankara’da en çok tercih edilen teknoloji firmasıdır.

Samsung yazıcı driver indirme

Samsung tüketim malzemeleri f,yat ve sipariş için online sitemizi inceleyin

etiketler: tags: ankara, ulus, çayyolu, balgat, çukurambar, öveçler, çankaya, k dere, gop, cinnah, t güneş, y mahalle, şaşmaz, siteler, ostim, keçiören, emek, cebeci, mamak, kızılay, sıhhıye, tunalı, bahçeli, samsung, yazıcı, yazici, printer, fax, tamir, servisi, teknik servis, servis, toner, kartuş, fiyat