sıhhıye yazıcı toneri


SIHHIYE’ de Yazıcı Toneri Elmakser’ de

Lazer yazıcınızın markası ne olursa olsun arıza, bakım ve sarf malzeme için Elmakser‘in deneyimli servis hizmetlerini tercih edebilir oluşan sorunlara hızlı çözüm sağlayabilirsiniz. Sıhhıye bölgesine özel en düşük yazıcı toneri fiyatları ve kaliteli teknik servis hizmeti almak için cihazlarınızın firma merkezimize getirilmesi gerekmektedir. Yerinde servis sadece kurumsal müşterilerimiz için verilir.

OKI markalı sürekli form ve fatura yazıcılarınızın tamir bakım ve sarf malzeme ihtiyaçlarında en uygun fiyatlar ve size özel çözümler Elmakser’ de.

Lazer yazıcılarda her markanın sarf malzeme ve yedek parçaları mevcuttur. Toner dolumu yapılmamakta bunun yerine uygun fiyatlı muadil ürünler önerilmektedir. Stoklarımızdaki güncel olarak değişen 2. El yazıcılar servis bakımlı olarak satışa sunulur.

Muadil lazer toner kartuşlarımız birçok model için uyumludur.

Firmamızda mürekkep kartuşlu, tanklı yazıcı tamiri yapılmamaktadır.

SIHHIYE Fotokopi Servisi

A4 – A3 ebat kopyalayıcıların periyodik bakımları ve arızalarının giderilmesi yerinde servis imkanı ile yapılmaktadır. Sözleşmeli veya servis başına ücretli seçeneklerle Sıhhıye fotokopi servisi özel en düşük fiyat tekliflerimizle kaliteli hizmet sağlamaktayız. Destek verilen markalar RICOH ve KYOCERA ile bu markaların alt grubudur. Cihazlarınızla ilgili servis bildiriminde bulunmak için web üzerinden de ileti gönderebilirsiniz.

Markaların her türlü sarf malzemeleri firmamızdan temin edilebilmektedir.

  1. El kullanım dışı veya arızalı durumdaki fotokopi makinelerinizi değerinden almaktayız.