siteler yazıcı servisi

SİTELER Yazıcı Servisi

Siteler ofis makineleri bakım onarım ve kiralama hizmeti sunan Elmakser, RICOH, Kyocera, Gestetner, Utax, Rex Rotary, Nashuatec, Lanier, Mitaco, Olivetti ve Olympya marka cihazlara destek vermektedir. Ricoh MP, Aficio, MPC, SP, SPC serisi modellerin tamir bakımları garantili olarak yapılır. Kyocera’ nın FS, FSC, M, KM ve Taskalfa serisi fotokopi ve yazıcıları da teknik servis kapsamındadır.

Bu cihazlarla ilgili siteler bölgesinden servis ve toner isteklerinizi bildirebilir yerinde hizmet imkanı ile cihazlarınızın sorunlarını giderebilirsiniz.

Kiralık fotokopi makinesi sistemi ofisiniz kapasitesine özel tekliflerle uygun seçenek sağlar. Sayfabaşı ödemeli olarak siteler’de kiralık yazıcı kullanmak için Elmakser’i arayarak cazip fiyatlarımız hakkında bilgi alın.

RICOH ve KYOCERA orjinal muadil toner kartuşları ile diğer yedek parçalarının satışı size özel fiyatlarla yapılmaktadır.

SİTELER’ de Lazer Yazıcı Tamiri ve toner Elmakser’de

Tüm markaların lazer tip yazıcılarının tamir bakım onarımı Siteler’de firmamız tarafından yapılmaktadır. Garanti kapsamı dışındaki lazer yazıcınıza uygun fiyatlı teknik servis hizmeti verilir. HP, Samsung, OKI, Xerox, Brother, Canon, Lexmark ve diğer markalar için destek verilir.

En yaygın olarak kullanılan OKI ve Epson marka nokta vuruşlu fatura yazıcıları da servisimizde yapılmaktadır. Bu tip şeritli sürekli form yazıcılarının her türlü sarf malzeme ve mekanik yedek parçaları stoklarımızda mevcuttur.

  1. El her marka yazıcı değerinden alınmaktadır.

Orjinal muadil lazer toner kartuşu ihtiyaçlarınızda kaliteli ürünler garantili olarak firmamızdan temin edilebilir.