tunali fotokopi teknik servisi

Tunalı Hilmi Caddesi yazıcı servisi

Her ofiste bir yada daha fazla bulunan lazer yazıcılar çok sayıda marka ve model seçeneği ile kullanıcıların döküman yönetimini sorunsuzca karşılayabilir. Yazdırma ve kopyalama haricinde gelişmiş tarama ve faks özellikleri, çift yüzlü baskı, kablolu – kablosuz ağ özellikleri bulunan cihazlar her işi yapabilme kapasitesindedir. Son yıllarda oldukça uygun fiyatlarla satılan lazer toner kartuşları da son derece ekonomik baskılar almanızı sağlar.

HP, Samsung ve Xerox gibi markaların ilk sırada tercih edildiği yazıcı pazarında mürekkep püskürtmeli tipteki cihazlar da son yıllarda daha fazla tercih edilmeye başladı. Firmamızda yalnız lazer sistemli tonerli yazıcı tamiri yapılmaktadır. Tunalı Hilmi caddesi yazıcı servisi Elmakser en uygun toner fiyatları ile de size özel çözümler sunar.

Toner fiyatları

Uygun fiyatlı toner kartuşlarımız her model için uyumlu ve sorunsuzdur. Orjinal muadil tüketim malzemelerini Elmakser online sipariş imkanı ile temin edebilirsiniz.

Tunalı Hilmi Yazıcı Kiralama Fiyatları

Kiralama birçok ofis için ideal bir sistemdir. Kağıt hariç tüm hizmetlerin dahil olduğu kiralama fiyatları ekonomiktir. Sayfa başına ödeme yaparak son sistem çok fonksiyonlu bir cihazı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Son yıllarda daha fazla tercih edilen kiralık yazıcı kullanımı, cihaza sahip olarak kullanmaktan daha cazip olabilmektedir. Sayfa başı fiyatlar kullanım sayısına göre değişkendir. Fiyat ve bilgi almak için bize web üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Fiyatlar size özel verilmektedir. Fiyat teklifini cihaz sayısı, kullanım süresi ve aylık kullanım miktarı belirler. Siyah beyaz yazıcılar TL, renkli cihazlar döviz bazında fiyatlandırılır. Aylık 1000 sayfadan 50000+ sayfaya kadar olan kullanımlar için en uygun fiyatlar sunulur.

Renkli cihazlarda ekonomik birim maliyet için 2500 sayfa ve üzeri kullanım sayısı gerekir. Düşük sayıdaki kullanımlar birim fiyatı yükseltir.

Tunalı Fotokopi Makineleri Bakım Onarım Servisi

Fotokopi makineniz için bakım sözleşmeli veya servis başına ücretli hizmet alabilirsiniz. Cihazınızın markası RICOH veya KYOCERA ise Elmakser deneyimli teknik servis hizmeti sağlar. Fotokopi makineleri için yerinde servis verilir. Yerinde giderilemeyen arızalarda cihaz servis merkezine alınarak müdehale edilir. Bu markalara ait her türlü sarf malzeme satışı da firmamızda yapılmaktadır.

Her marka 2. el kullanım dışı fotokopi cihazlarınız değerinden alınır. Çalışan veya arızalı durumdaki makinelerinizin model bilgisini ileterek güncel fiyatlarla değerlendirebilisiniz.

Orjinal RICOH tüketim malzemeleri ürün listesine buradan göz atabilir güncel size özel iskontolar için iletişim sağlayabilirsiniz.

Firmamızda yeni makine satışı yapılmamaktadır. Yeni Ricoh cihaz satın almak için RICOH Türkiye ile iletişim kurabilir model ve fiyat teklifi alabilirsiniz