Turan güneş ankara yazıcı servisi

LASER Yazıcı ve Toner Siparişleriniz

Lazer yazıcılar, bir çok işlevin bir arada olması ve verimli çalışma sağlamaları ile en çok tercih edilen ofis makineleridir. Uzun baskı ömürlü lazer toner kartuşları da lazer yazıcıların düşük baskı maliyeti sağlamasında önemli bir malzemedir. Piyasada en yaygın olarak HP, Samsung ve Xerox markaların kullanıldığı yazıcı pazarında Lexmark, Brother, Canon, Oki ve Epson ürünleri de daha sonra sıralanmaktadır. Turan Güneş Ankara ve Oran -Yıldız Mahallesi bölgesi yazıcı tamir bakım ve yazıcı kiralama servisi olarak kaliteli teknik servis hizmeti veren firmamız, her türlü destek isteklerinizi gün içinde en kısa sürede karşılar.

Lazer yazıcı tamiri için yerinde servis hizmeti yalnız kurumsal birden fazla cihaz kullanan işyerleri için verilmektedir. Bunun haricindeki servis istekleri için cihazlarınızın firma merkezimize getirilmesi gerekmektedir. Yalnız lazer tip yazıcılar için bakım onarım verilir. Tüketim ürünleri siparişleriniz uygun fiyatlarla online sitemizden verebilirsiniz.

Her marka lazer yazıcı toner kartuşları orjinal ve muadil olarak firmamızdan temin edilebilir. Garantili muadil tonerler birçok model için uyumlu ve sorunsuzdur. Bir adetten fazla olan siparişleriniz adrese teslim edilebilir.

Turan Güneş Ankara – KİRALIK YAZICI Fiyatları

Siyah beyaz ve renkli çok işlevli kiralık cihazlarımız yüksek performanslı ve düşük maliyetlidir. Her kapasitedeki yazdırma ve kopyalama işleri için sorunsuz çalışan A4 – A3 ebatlı yazıcılarımızı sayfa başına ödeme yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Sayfa başı fiyatlarımız aylık kullanım sayısına göre değişkendir. Düşük sayıdaki kullanımlar birim fiyatı arttırır. Yüksek sayıdaki kullanımlar oldukça ekonomik sayfa birim fiyatı sağlar. Ayrıca cihaz kullanım süresi de fiyatlarda etkilidir. Bir yıllık sözleşme ile 4 yıllık sözleşmeler için teklif edilen fiyatlar farklı olabilir.

Daha fazla bilgi ve teklif almak için ofisinizin aylık tahmini doküman hacmini bize bildiriniz. İşyerinize en uygun modelin belirlenmesi ve fiyat onayını takiben bir yada daha fazla cihazın kurulumu kısa sürede yapılır. Siyah beyaz cihazlar TL, renkli yazıcılar ise döviz bazındaki birim fiyatlarla verilmektedir.

Fotokopi teknik servis ve malzemeleri

Dijital fotokopi makineleri bakım onarımları RICOH ve KYOCERA markalar ile bu markaların alt grubuna verilmektedir. Bakım sözleşmeli veya servis başına ücretli olarak servis isteğinde bulunabilir makinelerinizin sorunlarını gidermek için destek alabilirsiniz. Fotokopi makineleri için yerinde servis hizmeti sunulmaktadır. Servis isteğinde blunmak için bize web üzerinden de ulaşabilirsiniz.

RICOH fotokopi makineleri toner ve yedek parçaları ihtiyalarınızda en uygun fiyatlar Elmakser’de. Orjinal ve muadil çok sayıda tüketim malzemesi seçenekleri size özel fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

KYOCERA ürünleri de firmamız servis kapsamındadır. 2. EL Kyocera markalı cihazlarınız değerinden alınır.

RICOH ve KYOCERA grubu model karşılık tablosunu buradan inceleyebilir üretici kodu ile malzeme siparişinde bulunabilirsiniz.