Ulus Ankara yazıcı servisi

ULUS Ankara Yazıcı Tamiri

Siyah beyaz ve renkli lazer tip (Mürekkep püskürtmeliler haricindeki cihazlar) yazıcı bakım onarım ve diğer teknik servis hizmetleri Ulus’ ta firmamız tarafından yapılmaktadır. Her türlü teknik servis destek hizmeti uygun fiyat ve öncelikli müşteri memnuniyeti anlayışı ile sunuluyor. Garanti kapsamındaki cihazlarınız için ilgili markanın bölge yetkili servisi ile iletişim kurulması gerekmektedir. Ulus Ankara bölgesinde yerinde teknik destek hizmeti verilmemektedir. Bakım onarım yapılması gereken cihazlarınızı firma merkezimize getirerek servis hizmeti alabilirsiniz.

Büro makineleri ile ilgili her konudaki isteklerinizi online iletişim formunu kullanarak bildirebilirsiniz. Lazer yazıcı markalarının orjinal ve muadil toner ve diğer sarf malzemeleri satışı Ulus’ta en uygun fiyatlarla firmamızda yapılmaktadır. Firmamızda toner dolumu yapılmamakta bunun yerine dolum fiyatlarına çok yakın garantili muadil ürün tavsiye edilmektedir. HP, SAMSUNG, OKI, BROTHER, LEXMARK, XEROX gibi en yaygın olarak kullanılan yazıcı markaları için destek almak, 2. el ihtiyaç fazlası cihazlarınızı değerlendirmek veya yazıcı kiralama konusunda bilgi almak için bizi arayın.

Ulus KİRALIK Yazıcı Fiyatları

Kiralık yazıcı ve çok fonksiyonlu fotokopi makineleri yaygın olarak tercih edilmekte ve ekonomik bir maliyet sağlamaktadır. Her ölçekteki baskı ihtiyaçları için kotalı veya sayfa başına ödemeli fiyatlarımız hakkında bilgi ve teklif almak için bizi arayarak ofisinizin aylık ortalama siyah beyaz ve renkli baskı adedini bildirin. Size özel uygun model ve fiyat bilgisini alın. Hemen kurulum imkanı ile son sistem cihazlarımız ofisinizdeki yazdırma ve kopyalama işleri için çalışmaya hazır.

Kiralık makine kullanımında sayfa başına ödemeli veya aylık kotalı sistem tercih edilebilir. ofisinizin kapasitesine göre A4 ve A3 siyah beyaz renkli model belirlenerek fiyat teklifi sunulur. Fiyatlarımıza kağıt hariç herşey dahildir. Kullanıcının belirlenen fiyat haricinde ücret ödeme sorumluluğu yoktur. Kullanıcı onayını takiben hemen kurulum yapılarak cihaz hizmete açılır. Kullanıcı aylık kullanım bedelini takip eden ay içinde öder. Kullanım fiyatları kotalı sistemde sabit, sayfa başı sistemde sayfa sayısına göre değişkendir.

RICOH – KYOCERA Servis ve Malzemeleri

Fotokopi makineleri servis destek hizmetleri RICOH ve KYOCERA markaları ile grup üyesi diğer alt markalarına verilmektedir. Diğer grup markaları : Gestetner, Nashuatec, Rex Rotary, Lanier, Infotec, Utax, Mitaco, TA, Olivetti, Olympya, Yumi ‘dir. Sözleşmeli veya servis başına ücretli teknik destek Ankara’nın her bölgesine yerinde servis imkanı ile sunulmaktadır. 2. El fotokopi makineleriniz güncel değerinden alınır. Değerlendirmek istediğiniz makineleriniz için marka ve model bildirerek veya fotoğraf ileterek fiyat alabilirsiniz. 2. el makineleriniz yerinizden alınır. Çok sayıda marka ve farklı kalitede muadil fotokopi makinesi tonerleri ve orjinal ürün ihtiyaçlarınızda fiyat isteyiniz.

etiketler: tags: ankara, ulus, rüzgarlı, dışkapı, k karabekir, iskitler, kazım karabekir, ziraat mahallesi, samanpazarı, fotokopi, yazıcı, printer, toner, tamir, tamirci, servis, bakım, teknik servis, bakım onarım, yazıcı servisi, printer tamir, fotokopi servisi, yazıcı kiralama, kiralık yazıcı, fotokopi kiralama, kiralama fiyatları, toner kartuş, toner dolumu, ulus toner, fiyat