xerox driver link foto 1 1
Xerox yazıcı tamir


XEROX Printer- Baskı Teknolojisinin mucidi

XEROX, Ofis teknolojilerinde öncü olan dev bir Amerikan şirketidir. Kopyalama teknolojisinin mucitlerinden olan firma, yüksek üretim teknolojisi ile tüm dünyada fotokopi ve yazıcı sektöründe ilk sıralarda yer almaktadır. Her kapasitede çok sayıda model seçeneği sunan XEROX, yazdırma ve kopyalama işlemleri için geniş seçenekler sağlar. Xerox ürünleri Türkiye’de de ilk tercih edilen markalar arasında yer alır. Özellikle XEROX profesyonel kopyalayıcılar ve masaüstü lazer yazıcılar yaygın olarak kullanılmaktadır.

Xerox fotokopi makinesi destek hizmeti

Elmakser, Ankara bölgesi Xerox servis sağlayıcılarından biridir. Xerox fotokopi makineleri tamir bakımı Ankara genelinde yeride servis imkanı ile sunulmaktadır. Her türlü teknik destek ihtiyacınızda web üzerinden de bildirimde bulunabilirsiniz.

Yeni cihaz satışı yapılmamaktadır. 2. El değerlendirmek istediğiniz XEROX fotokopi ve yazıcılarınız değerinden alınmaktadır.

Xerox ürünlerinin her modeli için orjinal ve muadil toner drum ve yedek parçalarını firmamızdan temin edebilirsiniz.

Xerox lazer yazıcı tamiri

Ankara XEROX lazer printer servis noktası olarak hizmet veren Elmakser, her model Xerox lazer yazıcınız için garantili ve uygun fiyatlı servis imkanı sağlar. Ankara içi her bölgeden arıza bildiriminde bulunabilirsiniz. Servis merkezimize getirilemeyen cihazlarınıza yerinde destek de verilmektedir. Size özel uygun fiyatlarla XEROX yazıcı onarımı Elmakser’de. Yazılım, donanım ve sarf malzeme kaynaklı problemlerde uzaktan bağlantı ile sorun giderme veya gün içinde hızlı servis imkanı verilmektedir. Her türlü Xerox toner ve diğer yedek parça satışı Ankara’da Elmakser’de.

Xerox orjinal sarf malzeme

Orjinal XEROX toner kartuşları ve Drum Ünitelerini Elmakser’den temin edebilirsiniz. XEROX Fotokopi makinesi model serisinin kullanmış olduğu Xerox Drum ünitesi, Fırın (Fuser) ünitesi, Transfer Kayışı (Belt), Kağıt alma ve sürücü kitleri, Atık toner kutuları, Toner ve drum chipleri, ADF üniteleri ve opsiyonel ilave kasetleri v.b. satışı yapılmaktadır. Parça kodunu bildirerek orjinal üründe en iyi fiyatı alın. Siparişlerinize adrese teslim imkanı sağlanmaktadır. XEROX lazer yazıcı grubunda bir çok model için uyumlu muadil toner kartuşları cazip fiyatlarla Elmakser’de.